Nadchodzi jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku - pierwszy odcinek serialu Wielkie Kłamstewka 2 (Big Little Lies) już w najbliższy poniedziałek! Drugi sezon swoją premierę w Polsce będzie mieć 10 czerwca zarówno w HBO, jak i w HBO GO o godzinie 3:00 nad ranem, co spowodowane jest różnicą czasu amerykańskiej premiery. Powtórka odcinka zaplanowana jest na ten sam dzień o godzinie 20:10 w HBO. To samo dotyczy premier kolejnych odcinków, a będzie ich łącznie siedem, które najpierw będą emitowane o 3:00 na antenie stacji oraz w HBO GO, a następnie będą do obejrzenia w telewizji o 20:10, a na platformie w każdym innym momencie. Obejrzenie z legalnego źródła serialu Wielkie Kłamstewka wymaga więc abonamentu na telewizję HBO lub dostępu do HBO GO.
 

HBO GO – ile kosztuje abonament?

Na szczęście żeby obejrzeć Wielkie kłamstewka nie potrzebujecie telewizora (zdajemy sobie sprawę, że coraz mniej osób decyduje się na posiadanie odbiornika). Wystarczy Wam HBO GO, które dostępne jest m.in. na smartfonach, tabletach lub komputerach. I o ile serialu Wielkie kłamstewka nie obejrzycie za darmo z legalnego źródła, o tyle HBO GO ma bardzo atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy nie odpuszczą nowych odcinków drugiego sezonu. W ramach abonamentu platforma oferuje pierwszy miesiąc użytkowania zupełnie za darmo z możliwością rezygnacji w każdym momencie (to dotyczy też wykupionego już abonamentu, można z niego wycofać się kiedy się chce). Po bezpłatnym okresie próbnym kolejne miesiące to wydatek rzędu 19,90 zł, który gwarantuje dostęp do wszystkich filmów, seriali i bajek dla dzieci. Korzystanie z opłaconego profilu możliwe jest na pięciu urządzeniach, a jednocześnie można oglądać na dwóch. Na HBO GO oprócz takich hitów jak Gra o Tron czy Opowieści podręcznej znajdziecie także najgłośniejszy serial ostatnich tygodni, czyli Czarnobyl. A już od 10 czerwca również Wielkie Kłamstewka 2, a także pierwszy sezon produkcji.

„Czarnobyl” - powstanie 2. sezon serialu o największej katastrofie przemysłowej XX wieku?
 

Wielkie Kłamstewka 2 – o czym jest drugi sezon serialu? + obsada

Choć premiera drugiego sezonu już w poniedziałek, tak naprawdę wiemy o nim niewiele. Pewne jest, że na ekranie zobaczymy wszystkie ulubione bohaterki: Reese Witherspoon w roli Madeline, Nicole Kidman jako Celeste, Shailene Woodley wcielającą się w Jane, Laurę Dern jako Laurę oraz Zoë Kravitz, czyli Bonnie. Do pań dołączy Meryl Streep, która zagra matkę męża Celeste, a więc jej teściową Mary Louise. Pojawią się także Adam Scott jako Ed, James Tupper jako Nathan, Jeffrey Nordling jako Gordon i Douglas Smith jako Corey.

Akcja Wielkich Kłamstewek 2 nadal toczyć się będzie w nadmorskim spokojnym miasteczku Monterey w Kalifornii. W życiu Monterey Five zmieniło się wiele, bohaterki starają się pozbierać na nowo fragmenty zrujnowanego życia, które legło w gruzach w czasie szkolnej zbiórki, ale tym samym tragiczne wydarzenia zbliżyły je do siebie. Natomiast wszystko wokół wydaje się pozostawać takie samo. „Matki nadal są kochające, mężowie wspierający, dzieci pozostają urocze, a domy są niezmiennie piękne”, jak czytamy w informacji prasowej.

Jak zapowiadają twórcy serialu, wśród nich David E. Kelley (Ally McBeal) drugi sezon będzie równie przewrotny, mroczny i pełen czarnego humoru, będzie badać naturę kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i wyzwania rodzicielstwa.

Produkcja do tej pory zdobyła cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy i powstała na podstawie powieści popularnej australijskiej pisarki Liane Moriarty, która wraz z Kelley'em pracowała nad jej scenariuszem. Za reżyserię odpowiedzialna jest Andrea Arnold.

My nie możemy doczekać się premiery! Będziecie oglądać Wielkie Kłamstewka 2?

„The Bold Type”, czyli „Dziewczyny nad wyraz” to serial o każdej z nas. Oto, dlaczego warto go obejrzeć