Najbliższe miesiące zapowiadają się wspaniale dla fanów serialów! Dzisiaj jest premiera finałowego sezonu Gry o Tron, już w lipcu poznamy kolejne losy bohaterów Stranger Things, a w czerwcu czekają nas dwie gorące premiery: 3. sezon Opowieści podręcznej oraz Wielkie Kłamstewka 2! Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun kontynuacji oraz dokładna data premiery. 

Serial HBO na podstawie bestsellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule zachwycił widzów na całym świecie. Produkcja, za którą stoi David E. Kelley, zdobyła szereg prestiżowych nagród, w tym kilka statuetek Złotych Globów. Pierwszy sezon wyemitowano w 2017 roku, a po zakończeniu stacja od razu zamówiła kolejny. Do wysokiej oglądalności na pewno przyczyniła się gwiazdorska obsada: Nicole Kidman zagrała Celeste Wright, Reese Witherspoon Madeline Mackenzie, Shailene Woodley Jane Chapman, natomiast Zoë Kravitz oglądaliśmy w roli Bonnie Carlson. Kilka miesięcy temu twórcy serialu ogłosili, że w 2. sezonie pojawi się kolejna wielka gwiazda, zdobywczyni ponad 20 nominacji do Oscara, czyli Meryl Streep. Aktorka wcieli się w teściową Celeste, czyli matkę Perry’ego, która za wszelką cenę pragnie dowiedzieć się, co stało się z jej synem. Jakie jeszcze wątki zdradza oficjalny zwiastun Wielkich Kłamstewek, które już w czerwcu trafią na antenę HBO? 

Blake Lively zagra główną rolę w serialu autorki „Wielkich kłamstewek” >>>

Wielkie kłamstewka 2: oficjalny zwiastun i data premiery serialu HBO

Pierwszy sezon opowiadał o losach kilku rodzin z niewielkiego nadmorskiego miasteczka Monterey, które musiały poradzić sobie nie tylko z problemami codziennego życia, ale również skrywanymi tajemnicami. Twórcy Wielkich kłamstewek 2 zdradzili, że drugi sezon będzie kontynuacją podjętych wątków, ale głównym będzie jedno wydarzenie, które połączy główne bohaterki na zawsze. Poznamy również lepiej postacie grane przez Laurę Dern i Zoë Kravitz. Na koniec zwiastuna Wielkich kłamstewek 2 poznajemy również dokładną datę premiery serialu. Kontynuacja trafi na ekrany już 9 czerwca 2019.

Aktualizacja 11.05

Do sieci trafił właśnie kolejny zwiastun 2. sezonu Wielkich kłamstewek! Jest on o minutę dłuższy od poprzedniego, a co za tym idzie - zdradza jeszcze więcej tego, czego możemy spodziewać się w kontynuacji serialowego hitu HBO. A mianowicie? W Wielkich kłamstewkach 2 Meryl Streep grająca teściową Celeste, zrobi wszystko by dowidzieć się, dlaczego doszło do śmierci jej syna (w tej roli Alexander Skarsgård), Madeline stanie na ślubnym kobiercu, a Jane być może znajdzie miłość swojego życia. Możemy więc szykować się na mnóstwo nowych wątków! My już nie możemy się doczekać, a Wy?