Co do diety i planu ćwiczeń Meghan Markle przed ślubem z księciem Harrym, nie był to nagły zryw, czy zostawiony na ostatnią chwilę przykry obowiązek. Tak naprawdę taka pozycja chyba w ogóle nie znalazła się na liście rzeczy do zrobienia przed ślubem, bo określonej dyscypliny Meghan trzyma od lat. Pilates, bieganie i joga, do której zamiłowanie wyssała z mlekiem matki (Doria Ragland jest dyplomowaną instruktorką jogi) - to pozwoliło jej zachować dobrą kondycję jeszcze za czasów aktywności zawodowej. Do tego Meghan konsekwentnie trzyma się wegetariańskiej diety.

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle wychodząc za księcia Harry’ego zyskała O WIELE więcej, niż tylko tytuł książęcy >>>

W jednym z wywiadów udzielonych zanim związała się z księciem Harrym przyznała, że trzymanie się diety roślinnej w ciągu tygodnia pozwala jej pofolgować sobie trochę w weekend. Nie kryła się też ze słabością do frytek, lodów i wina (a okazjonalnie także tequili) i przeciwnie niż Kate Middleton, która przed ślubem przeszła na dietę niskokaloryczną, ale bogatą w białka, Meghan pozostała wierna zasadzie zachowania umiaru i równowagi.

No i jeszcze jedna ważna rzecz: według księżnej Sussex trzeba przede wszystkim słuchać sygnałów płynących z ciała. Jeśli się czegoś domaga, warto pójść za tym głosem, bo takim niespełnionym apetytom i tak najczęściej ulegamy, z tym że im później, tym w bardziej ekstremalnej wersji. Elastyczność i zapewnienie sobie zrównoważonej, zbilansowanej diety, w której jest też miejsce na przyjemności powinny stać się stylem życia.

Typowy jadłospis Meghan Markle? Waniliowy shake z dodatkiem jagód na śniadanie, sałatka z kozim serem, a do tego lampka różowego wina na lunch, makaron z owocami morza na późny obiad - tak to wyglądało przed ślubem. Dziś obowiązuje ją menu królewskie, więc o winie do lunchu i owocach morza raczej może zapomnieć, natomiast nie ma wątpliwości, że królewscy dietetyce dopilnują, by dieta Meghan pokrywała dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Zwłaszcza, że niewykluczone, że już wkrótce księżna będzie jadła za dwoje.

ZOBACZ TAKŻE: Te reguły właśnie zaczęły bezwzględnie obowiązywać Meghan Markle >>>