Modowe wybory Meghan Markle są obserwowane, analizowane i oceniane przez cały świat – przez osoby, które profesjonalnie zajmują się modą, jak również kompletnych amatorów. Ci nieco bardziej spostrzegawczy zauważyli, że księżna Sussex zawsze nosi za duże buty. Mowa tu przede wszystkim o szpilkach, w których księżna pokazuje się najczęściej. Jaki jest tego powód? Skąd taki nawyk u Amerykanki? Musimy przyznać, że jest on dość przyziemny…

Dlaczego Meghan Markle nosi za duże buty?

Meghan Markle zmuszona jest do częstego pokazywania się w szpilkach i do noszenia ich przez długie godziny. Oczywiste jest to, że stopy się męczą i puchną – buty o numer lub nawet dwa numery za duże pozwalają uniknąć ran i obrzęków. Powód jest więc bardzo prosty – księżna chce w ten sposób zapobiec powstawaniu pęcherzy na stopach.

Inne gwiazdy też noszą za duże buty!

Okazuje się, że ten trik znają też inne gwiazdy. Do grona sław, które decydują się na wybór obuwia odrobinę za dużego należą m.in. Jennifer Lopez, Emma Stone, czy Kristen Stewart. Wzorują się na nich także polskie gwiazdy. Już kilka lat temu, na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć np. Magdę Mołek i Honoratę Skarbek w nieco za dużych butach. I to wcale nie była modowa wpadka, tylko świadomy i przemyślany wybór!

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle ubiera się u… Prady! Nowa stylizacja zapewni jej nagrodę dla Ikony Stylu? >>>