Choć zaprojektowany w minimalistycznym duchu, od razu przyciągnął uwagę internautek, kiedy Olga Frycz, która aktualnie przebywa na Malediwach, pokazała się w nim na Instagramie, odpowiadając na pytania swoich fanek na InstaStories. Nie dziwi więc, że szybko pojawiło się kolejne – „Skąd masz ten piękny naszyjnik?”. Na nie również gwiazda postanowiła odpowiedzieć. Dzięki temu, wiemy gdzie można kupić naszyjnik, który nie mógłby być bardziej zgodny z trendami na wiosnę-lato 2021. Dobra wiadomość? Znajdziecie go w ofercie polskiej marki!

Olga Frycz w naszyjniku polskiej marki Kamena

Olga Frycz nie musiała mówić wiele. @kamena_jewellery – napisała w ramach odpowiedzi. Wystarczyło więc wejść na profil marki na Instagramie, by dowiedzieć się, że specjalizuje się w biżuterii z kamieniami (to jeden z najsilniejszych obecnie biżuteryjnych trendów!), która jest produkowana lokalnie zgodnie z zasadami tradycyjnego rzemiosła i zrównoważonego rozwoju. Znakiem rozpoznawczym polskiej marki Kamena jest też elegancka, minimalistyczna estetyka – w tym fascynacja geometrycznymi kształtami. Jednym z najpowszechniejszych motywów jest koło i to właśnie ono stało się inspiracją do stworzenia naszyjnika, który nosi Olga Frycz. Symbolizuje kompletność i harmonię, a także kobiecość i zmysłowość” – można przeczytać na stronie internetowej marki. 

Jaki konkretnie model wybrała gwiazda? Naszyjnik z kolekcji „Koła”, składający się z cienkiego łańcuszka zakończonego okrągłym wisiorkiem z opalem. Zrobiony ze srebra, ale pozłacany 24-karatowym złotem. Najlepiej zresztą zobaczcie same:

Na zamówienie marka może zrobić naszyjnik także z niezłoconego srebra, a także z innym kamieniem – nefrytem, dolomitem picasso, rodingitem albo lellingitem. W ofercie marki Kamena można znaleźć jednak znacznie więcej „perełek”. Poniżej prezentujemy modele, które szczególnie wpadły nam w oko. Nie tylko naszyjniki, ale i pierścionki, bransoletki czy kolczyki.  


fot. Instagram.com/tojafrycz