Właściwie przez cały czas swego bycia na dworze, zarówno w roli narzeczonej, jak też później żony księcia Harry’ego, Meghan dokładała wszelkich starań by ani na sekundę nie schodzić z ust opinii publicznej. Takie można przynajmniej odnieść wrażenie i nie chodzi tylko o kolejne kreacje (te, owszem, rozgrzewały wyobraźnię wielbicieli rodziny królewskiej), ale także o jej zachowanie, które wielokrotnie odbiegało od norm wyznaczanych przez etykietę. Nawet królowa zdawała się przywyknąć do jej ekscesów, a głos zabierała jedynie wówczas, gdy sprawy szły za daleko a Meghan zbliżała się do nieprzekraczalnej granicy (dobry przykład w linku poniżej). 

Wiemy, co królowa Elżbieta II myśli o konflikcie Meghan Markle i Kate Middleton

Jakiej płci będzie dziecko Meghan Markle?

Nie inaczej było w kwestii kolejnego następcy tronu, którego Meghan powije na wiosnę przyszłego roku. Księżna Sussex już raz zapragnęła być w pełni decyzyjna jeśli chodzi o jego los (konkretnie chodzi o miejsce narodzin)  i znając jej upór w dążeniu do celu, obstawiamy, że postawi na swoim. 

Meghan Markle urodzi dziewczynkę

Choć ta informacja zelektryzowała wszystkich tych, którzy śledzą losy brytyjskiej monarchii, trzeba ją traktować ją z lekkim przymrużeniem oka, bo nie została potwierdzona przez Pałac Kensington. Jednak wielu zaciera ręce - jak zawsze, gdy chodzi o coś ważnego i takiego, co do końca trudno przewidzieć, Brytyjczycy prześcigają się w obstawianiu swoich racji, a bukmacherzy nie nadążają z przyjmowaniem zakładów. Tymczasem zagraniczna prasa rozpisuje się na temat tego, że księżna Sussex urodzi dziewczynkę, jak gdyby był to największy pewniak. Być może jednak coś jest na rzeczy, bo jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych serwisów, ta kwestia miała być omawiana w trakcie przedświątecznego obiadu z królową. 

Jak będzie mieć na imię dziecko Meghan Markle?

W tej materii także obstawiano, że księżna będzie chciała postawić na swoim i na przekór wszystkiemu wybierze dla swojego dziecka imię, którego nie nosił wcześniej żaden przedstawiciel rodziny królewskiej. Wszystko jednak wskazuje na to, że córka Meghan Markle otrzyma imię Victoria. Jeśli to prawda, tradycji stałoby się zadość - wszak to najpopularniejsze nadawane na dworze królewskim imię. Nosiło je aż 9 kobiet przedstawicielek royal family! 

Jak obstawiacie, informacje na temat tego, jakiej płci jest dziecko Meghan Markle się potwierdzą?

Meghan Markle wróciła na Instagram?!