Choć obstawiamy, że na zejście się Angeliny Jolie i Brada Pitta nie ma żadnych szans, ta kwestia nie przestaje rozpalać wyobraźni ich fanów. Nawet w takich momentach, jak ten – gdy właśnie wyszło na jaw, że piękniejsza połowa duetu Brangelina oficjalnie weszła w kolejny etap po burzliwym rozpadzie małżeństwa z Bradem Pittem. Komu udało się zdobyć względy aktorki? Jej nowa miłość nie nosi znanego nazwiska i nie ma żadnych konotacji z show-biznesem. Mężczyzna jest za to sporo starszy i zawodowo działa na rynku nieruchomości.  

ZOBACZ TAKŻE: Angelina Jolie w ogniu krytyki po wywiadzie dla Vanity Fair! Co powiedziała nie tak? >>>

Póki co, mimo że amerykańska prasa namiętnie rozpisuje się o tym fakcie, nie są znane szczegóły ich związku; nawet wizerunek nowego partnera Angeliny Jolie trzymany jest w tajemnicy. Rozstanie z mężem w 2016 roku było dla niej bardzo bolesne; po oficjalnym ogłoszeniu tej informacji media nie zostawiały na gwiazdach suchej nitki, na zmianę obarczając to jedno, to drugie, za rozpad związku.

Dla każdego z nich poza oczywistymi względami, rozwód był także porażką na polu życia rodzinnego, zwłaszcza że oboje deklarowali, że jest ono dla nich priorytetową kwestią. Dziś aktorska para dzieli opiekę nad sześciorgiem dzieci – 16-letnim Maddoxem, 13-letnia Zaharą, 13-letnim Paxem, 14-letni Shiloh i o 5 lat młodszymi bliźniętami Knoxem i Vivienne.

Od rozstania minęły 2 lata, ale gotowość do wejścia w kolejną relację, jak się zdaje, oboje zyskali dopiero niedawno. To właśnie dlatego tym razem Angelina jest wyjątkowo dyskretna i ostrożna, a jej nowy związek owiany tajemnicą. Jak można się spodziewać, aktorka nieprędko zabierze głos w sprawie. Wiadomo za to, że wybranek 42-letniej gwiazdy mieszka lub często przebywa, podobnie jak ona sama, w Los Angeles. Wśród relacji bliskich w odniesieniu do niego najczęściej pada określenie przystojny, a zaraz potem informacja, że to jednak nic poważnego.

Brad, który po rozstaniuu popadł w depresję i dopiero w ostatnich miesiącach stanął na nogi, ma podobną postawę i tak jak była żona, potencjalnej partnerki szuka poza gronem celebrytów.

ZOBACZ TAKŻE: Brad Pitt znowu randkuje! >>>

Jak obstawiacie, czy tym razem Angelinie się powiedzie, a nowa relacja przerodzi się w coś poważniejszego? Ma szanse na udane i uporządkowane życie rodzinne?