Hailey Baldwin i Justin Bieber rozpętali prawdziwą medialną burzę, kiedy w zeszłym tygodniu postanowili się zaręczyć. Od tamtej pory cały świat żyje oświadczynami pary, która zeszła się po prawie dwóch latach, zaledwie kilka tygodni temu. Bieber przyznał, że nie planował oświadczyn, które odbyły się podczas ich wakacji na Bahamach, ale od zawsze myślał o Hailey jak o swojej żonie. Artysta opublikował też wzruszający post, w którym napisał, że modelka jest miłością jego życia i nie może się doczekać, aż ją poślubi.

Justin Bieber opublikował wspólne zdjęcie z Hailey Baldwin. Jest naprawdę HOT! >>>

Od momentu zaręczyn, narzeczeni nie odstępują się na krok i spędzają razem każdą wolną chwilę, podróżując wspólnie po świecie. Kilka dni temu byli w Nowym Jorku, gdzie wstąpili do jubilera. Tam kupili sobie nie tylko takie same, wysadzane diamentami zegarki, ale Hailey wybrała także dla Justina obrączkę z inicjałami JB. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się ślub, ale według zagranicznych mediów przygotowania do tego wielkiego wydarzenia już ruszyły, a państwo młodzi rozpoczęli planowanie najgorętszej imprezy, jaka będzie miała miejsce w show-biznesie.

Ciotka Hailey Baldwin zdradziła w wywiadzie dla magazynu Us Weekly, kto będzie druhnami na ślubie z Justinem Bieberem. Okazało się, że zostaną nimi siostra oraz kuzynka panny młodej. Pierwsza z nich, Alaia, sama niedawno wyszła za mąż, a Hailey byłą jej główną druhną, dlatego wiele osób podejrzewa, że poprosi ją o to samo.

Zobaczcie poniżej, jak wyglądają siostra Alaia i kuzynka Ireland, które będą druhnami Hailey Baldwin!