The Voice Kids to jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnej dwójki. W poprzednich edycjach Voice’a występowali dorośli, co cieszyło się ogromnych zainteresowaniem wśród widzów, ale młodsza siostra show także podbiła ich serca.

Po dwóch miesiącach muzycznych zmagań, telewidzowie wybrali Najlepszy Dziecięcy Głos w Polsce – ich zdaniem należy on do Roksany Węgiel. 13-latka dzielnie pracowała pod okiem swojej trenerki, Edyty Górniak i to przyniosło wymarzone efekty. 

ZOBACZ TAKŻE: Jay-Z wydał w barze 91 tysięcy dolarów, ale fani są oburzeni napiwkiem, który tam zostawił

Górniak należała do grona trenerów w The Voice Poland, w którym o wygraną walczyli dorośli – podobnie jak Tomson i Baron, chłopaki z zespołu Afromental, których także mogliśmy oglądać w obu wersjach programów. Największym zainteresowaniem widzów cieszył się jednak najnowszy członek jury – Dawid Kwiatkowski. Młody piosenkarz po raz kolejny skupił na sobie wzrok i uwagę fanek. 

Prezes TVP, Jacek Kurski zapowiedział, że stacja planuje kolejne edycje show. Gratulujemy małej Roksanie – jej wielkiego głosu oraz, oczywiście, wygranej w The Voice Kids.