Od jakiegoś czasu wiadomo było, że w tej roli nie zobaczymy ojca Mehgan Markle. W ostatnich dniach dodatkowo stało się jasne, że ze względu na problemy ze zdrowiem w ogóle nie weźmie on udziału w tej najbardziej oczekiwanej uroczystości ostatnich miesięcy.  

Kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza

Przeszłej żony księcia Harry’ego do ołtarza nie poprowadzi także jej matka, choć jeszcze nie tak dawno właśnie tak obstawiano. Doria Ragland za to będzie towarzyszyć pannie młodej w drodze do kaplicy św. Jerzego.

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: wszystko, co wiemy o tym wyjątkowym wydarzeniu >>>

Komu więc przypadnie w udziale ta zaszczytna rola u boku Meghan? Pałac Kensington właśnie potwierdził, że będzie to książę Karol. Jak donosi zagraniczna prasa, ojciec księcia Harry’ego przyjął prośbę przyszłej synowej z ogromną ekscytacją i zapewnił ją, że czuje się zaszczycony. Przyznał też, że ten gest będzie symbolicznym powitaniem jej w gronie rodziny.   

Wiadomo także, że 96-letni książę Filip, który właśnie dochodzi do siebie po operacji biodra, także weźmie udział w ceremonii.

Jedna z ostatnich niewiadomych dotyczy tego, kto wygłosi uroczystą przemowę w trakcie organizowanego przez księcia Walii wieczornego przyjęcia. Spekuluje się, że ten zaszczyt może przypaść w udziale matce Meghan, a czy tak się stanie prawdopodobnie dowiemy się już po fakcie. Będziecie oglądać relację ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego? Jeśli nie, zajrzyjcie jutro na Glamour.pl – przygotujemy dla was szczegółową relację!

ZOBACZ TAKŻE: Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie. Znamy powód! >>>