Zastanawialiście się kiedyś, jak w rzeczywistości wyglądałby bajkowy ślub? Z odpowiedzią przybywają Lolita Osmanova i Gaspar Avdolyan (dzieci rosyjskich oligarchów), którzy na swoje przyjęcie weselne wydali około 7,7 miliona funtów, czyli ponad 37 milionów złotych. Wiemy, co dokładnie składa się na tę sumę. Oto wesele opływające luksusem.

Dolby Theatre w Los Angeles zazwyczaj kojarzone jest z rozdaniem najbardziej prestiżowych nagród filmowych, czyli Oscarów, ale jak się okazuje można tam także zorganizować wesele. Oczywiście nie wszyscy mogą sobie pozwolić na tę lokalizację, jak i na koncert Lady Gagi podczas przyjęcia weselnego. Nie Lolita i Gaspar Avdolyan, którzy na same kwiaty wydali ponad 386 tysięcy funtów, czyli prawie 2 miliony złotych. 

Czerwony dywan, drogie prezenty dla gości, wiolonczelistki witające gości, ogromny tort w kolorze złota, ale to muzyczny gwóźdź programu pochłonął najwięcej pieniędzy ze sporej sumy przeznaczonej na to przyjęcie weselne. 

Jak się okazuje prywatny koncert Lady Gagi to koszt rzędu 1,6 miliona funtów, czyli ponad 7,7 miliona złotych. Wśród muzycznych gwiazd pojawił się także Jason Derulo.