Uczucie między Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim rozkwitło praktycznie na naszych oczach. Para, która występuje razem w serialu Rodzinka.pl, spotyka się od około roku. Zarówno Wiktoria, jak i Adam chętnie dzielą się swoimi zdjęciami na Instagramie, publikując kadry ze wspólnego życia. Bawili się razem na studniówce aktorki, spędzili również wspaniałe wakacje w Lizbonie. Pojawiają się na imprezach branżowych, promując projekty, w których biorą udział i wspierają się nawzajem w swoich karierach. Przyznajemy, że to jedna z naszych ulubionych par show-biznesu, której bardzo kibicujemy!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski planują ślub?

Przy okazji jednego z eventów, młoda aktorka została zapytana przez dziennikarkę serwisu Jastrząb Post o to, czy rozmawiają z Adamem na temat ślubu. Wiktoria przyznała, że nie poruszają takich kwestii jak małżeństwo. Trudno się dziwić, w końcu są bardzo młodzi! Planują natomiast wspólne podróże oraz... zakup zwierząt. Gwiazda Rodzinki.pl zdradziła, że obydwoje są zafascynowani jaszczurkami.

Wiktoria Gąsiewska zachwyca figurą na wakacjach! >>>

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się 10 lat temu na planie serialu Rodzinka.pl, który przyniósł im popularność i w którym grają do teraz. Angażują się również w inne projekty. 19-latka wystąpiła w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak w Przyjaciółki, Na dobre i na złe oraz Barwy szczęścia. Jej partner także występował w tanecznym show, a od początku tego roku współprowadzi The Voice Kids. W tym roku obydwoje wezmą udział w programie Polsatu The Story of My Life. Historia naszego życia, w którym charakteryzatorzy postarzą ich o 25, a także 50 lat. Aktorska para wyznała, że odcinek z ich udziałem będzie pełen emocji.