Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski od kilku lat tworzą jedną z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Młodzi aktorzy są aktywni w mediach społecznościowych – regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, jak również stories, które są wyjątkowo chętnie oglądane przez ich fanów. To właśnie oni zauważyli, gwiazdy serialu Rodzinka.pl mogą przechodzić poważny kryzys w związku. Niektórzy uważają nawet, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się i niedługo poinformują o tym swoich fanów, a także media.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się?

Obserwatorzy Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego są przekonani, że ich idole nie są już razem. Co więcej, mają na to kilka dowodów. Jakich? Fani są zaniepokojeni, ponieważ para od jakiegoś czasu nie publikuje wspólnych zdjęć na Instagramie oraz relacji na InstaStory. Poza tym Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie obserwują swoich profili w popularnej aplikacji. O rozstaniu gwiazd ma świadczyć także to, że Wiktoria Gąsiewska spędziła ostatni weekend na imprezie rodzinnej, natomiast Adam Zdrójkowski pojechał ze znajomymi na galę Fame MMA. Czy fani aktorki i aktora mają rację?

Głos w tej sprawie zabrała managerka Wiktorii Gąsiewskiej. W rozmowie z serwisem Plotek przyznała, że aktorka nie czuje potrzeby komentowania swojego życia prywatnego, wszelkie szczegóły chce zachować dla siebie. Jak się okazuje, aktor nie chciał skomentować plotek na temat rozstania.

Wiktoria Gąsiewska i jeden z braci Zdrójkowskich w nowym serialu Polsatu! Powtórzy sukces „Rodzinka.pl”? >>>