Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka znana jest m.in. z takich seriali, jak Rodzinka.pl, czy Barwy szczęścia, ale ma za sobą udział również w poważniejszych produkcjach, np. w filmie Katyń Andrzeja Wajdy. Pojawiła się także w ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. A teraz, poza sprawami zawodowymi, czeka ją również intensywny czas, jeżeli chodzi o naukę, ponieważ 19-latka już za tydzień przystępuje do egzaminu dojrzałości.

Nie tak dawno podpowiadałyśmy wam, jak skutecznie uczyć się do matury, a także, jak najlepiej odstresować się przed egzaminami. Wiktoria ma na to swój własny sposób! Postanowiła wyjechać na wczasy i całkowicie zrelaksować się przed dość trudnym dla maturzystki majem. Razem ze swoim starszym bratem, Mateuszem Gąsiewskim, wybrała się na egzotyczne wakacje do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, czyli w jedno z najbardziej pożądanych wypadowych miejsc na świecie (zazdrościmy!).

ZOBACZ TAKŻE: 7 przyjemności, które pomogą Wam się odstresować przed maturą

Aktorka, podzieliła się z fotkami z wakacji na swoim Instagramie. Jedno z nich szczególnie przykuło naszą uwagę, a mianowicie to, na którym Wiktoria pozuje w towarzystwie dmuchanego flaminga. Ciężko oderwać wzrok od idealnej figury Gąsiewskiej. Chyba musimy wziąć z niej przykład i też zadbać wreszcie o formę na wakacje!