Finałowa część serii Converse Forever Chuck Scenes  - „Chucks and Fashion” eksploruje nierozerwalny związek Chucków z modą. Skupiając się na dwóch światowych stolicach stylu – Londynie i Paryżu, wideo pokazuje jaki wpływ na międzynarodową branżę „fashion” ma kultowy model Chuck Taylor.

 

Do podróży przez „Chucks and Fashion” zaprasza Winnie Harlow. Supermodelka, w najnowszej odsłonie Forever Chucks Scenes, wyreżyserowanej przez zdobywcę wielu nagród Karima Huu opowie historię Converse i pokaże najnowsze trendy w stylizacjach, które łączą modę z second-handów z najnowszymi projektami haute couture. Harlow, razem z aktualnie najbardziej wpływowymi przedstawicielami street style’u, pokaże również najświeższe trendy, które nakręcają Londyn i Paryż. W wideo pojawią się postaci kluczowe dla dzisiejszej branży modowej - kolektyw Gucci Gang, Jeremy Egry z Etudes Studio, Sarah Andelman – założycielka Colette, która dziś jest mekką stylu ulicznego oraz Emma Hope Allwood z Dazed. Opowiedzą w jaki sposób Chuck Taylor stał się częścią ich stylu.

 

“Moda to jedno z najbardziej wpływowych zjawisk kulturowych i jedna z najczystszych form auto ekspresji i sposobu wyrażenia swojej indywidualności”, mówi Julien Cahn, Chief Marketing Officer w Converse. “Uniwersalność sylwetki Chuck Taylor sprawia, że doskonale pasuje ona zarówno do najwyższej klasy sukni od najlepszego projektanta jak i dżinsów. Model ten stał się kultowym symbolem i sposobem wyrażenia siebie poprzez modę w każdym zakątku świata.” 

Seria Forever Chuck Scenes eksploruje trzy kluczowe ruchy w kulturze, które sprawiły, że Chuck Taylor jest dzisiaj kultowy: film, hip hop rodem z ulic LA i modę. Każdy film w niezwykły sposób chwyta pewnego siebie i odważnego ducha młodości, który kształtował fanów sylwetki Chuck Taylor w przeszłości, kształtuje go dzisiaj i ukształtuje jutro.

Filmy Forever Chuck Scenes są dostępne w formatach cyfrowych do wykorzystania na platformach takich jak Instagram, InstaStories czy Snapchat. Premiera „Chucks and Fashion” miała miejsce 1 marca. 

 

Więcej informacji na Instagramie: @winnieharlow, @thaisklapisch, @angelinaworeth, @crystalmrr oraz @annabfrr.