Konferencja nowej ramówki TVP odbyła się z udziałem największych gwiazd stacji. Nie zabrakło Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Tomasza Ciachorowskiego, Ady Fijał czy Radosława Pazury. Na czerwonym dywanie pojawili się także Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Maja Bohosiewicz, Mateusz Król i Joanna Kulig oraz pozostali aktorzy i osobistości związane z telewizją państwową.

Prezes TVP, Jacek Kurski, szczegółowo zaprezentował i omówił program telewizji na wiosnę. Oprócz znanych i lubianych formatów takich jak M jak Miłość, Klan, O mnie się nie martw, Rodzinka.pl czy Barwy szczęścia, w najnowszej ramówce pojawi się wiele interesujących nowości. Prezes podkreślił, że wiosenny program jest zróżnicowany i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Na małe ekrany już niedługo trafi szereg premierowych formatów, m.in. serial Za marzenia, w którym wystąpią Maja Bohosiewicz, Anna Karczmarczyk i Piotr Nerlewski. Będzie opowiadał o grupie przyjaciół, którzy właśnie rozpoczynają dorosłe życie. Kolejną nowością będzie telenowela Leśniczówka o rodzinie, która po śmierci dziadka postanawia przenieść się do tytułowego miejsca. Zagrają w niej m.in. Marian Dziędziel, Jolanta Fraszyńska i Marek Bukowski. Big Music Quiz to nowe muzyczne show, którego gospodarzem został Sławomir Zapała. Oparty na zagranicznym formacie, będzie polegał rywalizacji dwóch grup gwiazd w zakresie muzyki.

Magda Mołek odchodzi z „Dzień Dobry TVN”. Kto ją zastąpi? >>>

Konferencję wiosennej ramówki TVP uświetniła swoim występem Edyta Górniak. Artystka wykonała piosenkę Dom dobrych drzew, która powstała na potrzeby serialu Leśniczówka. Zobaczcie poniżej jak prezentowała się Górniak oraz inne gwiazdy.