Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby Gangnam Style. Kawałek południowokoreańskiego rapera(?) PSY był hitem 2012 roku, a teledysk do tego numeru pobił rekord odsłon na YouTube i przez pięć lat był najczęściej odtwarzanym wideo w sieci. To już jednak historia, bo internet ma nowego rekordzistę. Niespełna 3 miliardy odsłon do tej pory odnotował klip do piosenki See You Again Wiza Khalify i Charliego Putha z 2015 roku. Utwór ten znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu Szybcy i wściekli 7 i był hołdem dla zmarłego w 2013 roku aktora (kojarzonego przede wszystkim właśnie z serią Szybcy i wściekliPaula Walkera. 

Ekscytacji nowym rekordem YouTube nie kryje jeden z twórców kawałka, Charlie Puth

Do YouTube'a dołączyłem w 2007 roku z nadzieją, że zrobię wideo, któremu uda się odnotować 10 tysięcy wyświetleń. Właśnie dowiedziałem się o See You Again... wow - napisał na swoim Twitterze 25-letni wokalista. 

Puth i Khalifa powinni się napajać sukcesem póki mogą, gdyż po piętach depczą im Justin Bieber i jego Sorry (2,6 mld osłon), Uptown Funk Marka Ronsona i Bruno Marsa (2,55 mld), a także hit tegorocznych wakacji, czyli Despacito Luisa Fonsiego. Ten ostatni w zaledwie pół roku zdobył ponad 2,5 mld odsłon, a nowych odtworzeń z dnia na dzień przybywa.