Stali klienci drogerii Rossmann doskonale znają promocje 2+2. W ramach tej popularnej akcji robiąc zakupy można zyskać cztery produkty w cenie dwóch, a tym samy naprawdę sporo zaoszczędzić. Ostatnio ta akcja rabatowa w Rossmannie obowiązywała na wszystkie produkty dla dzieci, ale niejeden dorosły na pewno też z niej skorzystał. Mamy jednak świetną wiadomość. Dzisiaj wystartowała nowa promocja 2+2, tym razem pod hasłem „Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę”. Dotyczy ona wszystkich produktów, które pozytywnie wpłyną nie tylko na naszą cerę, ale również samopoczucie, więc jak możecie się domyślać, chodzi zarówno o kosmetyki, jak i żywność.

Rossmann - promocja  2+2 „Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę” - co warto kupić? 

Co objęte jest promocją 2+2 „Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę”? Wszelkiego rodzaju zdrowe przekąski, np. produkty Ewy Chodakowskiej, a także suszone owoce, napoje, jak choćby napój sojowy, kokosowy czy migdałowy, syropy, oleje, np. olej kokosowy, masła, kremy, ciasteczka i wiele wiele więcej. Jeśli chodzi o produkty kosmetyczne, to aktualna akcja promocyjna w Rossmannie to prawdziwa gratka dla fanek marek kosmetyków tworzonych na bazie naturalnych składników.  W ofercie pojawiły się m.in. produkty polskiej marki Miya  Cosmetics (znamy, lubimy i polecamy!), Be Organic, AA, Tołpa czy Floslek. A oprócz tego mnóstwo produktów do pielęgnacji twarzy (kremy, płyny micelarne, mleczka do demakijażu, peelingi, toniki i maseczki), rąk, włosów (szampony, odżywki, maski, olejki), ust, stóp oraz paznokci. Promocja 2+2 „Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę” to też dezodoranty, środki czystości, artykuły bawełniane i papierowe, czyli wszystko to, po co najczęściej zaglądacie do drogerii Rossmann.

Nowa promocja 2+2 w drogeriach Rossmann - do kiedy trwa i na jakich zasadach można z niej skorzystać?

Promocja trwa od 9 do 18 stycznia. Pełna lista produktów objętych promocją dostępna jest na stronie internetowej Rossmann, a rozpoznacie je po czerwonej etykiecie z informacją „2+2”. Pamiętajcie, że aby skorzystać z promocji musicie wybrać cztery różne produkty, a każdy z nich musi mieć inny kod kreskowy. Co więcej, promocja jest jednorazowa, więc jeżeli będziecie czuli niedosyt, musicie wysłać kogoś znajomego na zakupy. I jeszcze jedno – w akcji mogą wziąć jedynie członkowie Klubu Rossmann.