CCC wkroczyło w świat gier i wyruszyło w trasę po Polsce, by rzucić wyzwanie miłośnikom e-sportu. W ramach kampanii Back to School w ośmiu największych miastach odbywają się gamingowe spotkania, w których uczestniczą gwiazdy najnowszej kampanii: topowy raper Smolasty wraz z ekipą – Kingą Sawczuk, Kaluchem oraz graczami takimi jak: Junajted, Makito, Jcob, Izaak, Aquel, Nervarien czy Lachu. Do tej pory wydarzenia miały miejsce w Gdańsku, Katowicach i w Łodzi, a przed nami spotkania w Warszawie (27.08, Arkadia), Wrocławiu (30.08, Magnolia Park), Krakowie (1.09, Bonarka) oraz w Poznaniu (3.09, Posnania).

Materiały prasowe

Spotkania w salonach CCC to jednak tylko rozgrzewka przez najważniejszą imprezą nadchodzącego sezonu. Już 22 września odbędzie się domówka Klubu CCC, na której zostanie rozegranych kilka turniejów gamingowych. Atrakcją wieczoru będzie zamknięty koncert gwiazdy kampanii Back to School – Smolastego. Zabawę rozkręcą influencerzy i Przyjaciele Klubu CCC.

Materiały prasowe

Na domówkę są zaproszeni wszyscy Klubowicze CCC, bez względu na posiadany status. Zgłoszenie do udziału w wydarzeniu można wysłać TUTAJ.

Materiały prasowe

By zgarnąć podwójne zaproszenie na imprezę, wystarczy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego właśnie Ciebie nie może zabraknąć na liście gości tego wyjątkowego wydarzenia?”. Zgłoszenia można nadsyłać do 3 września 2022.

Zobacz także:

Materiały prasowe

Gamingowej akcji towarzyszą dodatkowe atrakcje dedykowane Klubowiczom o statusach Silver i Gold. Partnerzy Klubu CCC przygotowali wyjątkowe zniżki:

  • Media Expert: 30% rabatu na wybrane produkty gamingowe,
  • X-Kom: oferta promocyjna na wybrane produkty gamingowe,
  • Kinguin: 10% rabatu na cały asortyment sklepu,
  • Giganci Programowania: 30% rabatu na kurs semestralny dla dzieci,
  • PGA: 30% zniżki na bilety VIP Day.

Materiały prasowe

To jednak nie koniec atrakcji! Dla chcących podszkolić swoje umiejętności na konsoli, CCC przygotowało konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania konsola XBOX SERIES S oraz boxy z niespodziankami przygotowane przez influencerów: Smolastego, Kingę Sawczuk i Kalucha.  Szczegóły konkursu: https://www.facebook.com/cccshoesbags  

Nie jesteś jeszcze Klubowiczem? Dołącz teraz za pomocą aplikacji CCC i na ccc.eu! 

 

Więcej ofert i promocji można znaleźć TUTAJ.