„Amsterdam” to nowy film Davida O. Russella z jakże imponującą obsadą. Oto wszystko, co wiemy o produkcji, której premiera coraz bliżej!

„Amsterdam” – o czym będzie film?

Ameryka, lata 30., morderstwo. A w tym wszystkim trójka przyjaciół, która znajduje się w środku jednej z najbardziej szokujących zagadek kryminalnych Ameryki. Przyjaciele poznali się w czasie trwania I wojny światowej, paręnaście lat później zostali oskarżeni o popełnienie morderstwa. Muszą udowodnić, że są niewinni. Historia tej kryminalnej komedii oparta jest na faktach, które przeplatają się z fikcyjnymi wydarzeniami.

„Amsterdam” – reżyseria

Za reżyserię, jak również i za scenariusz odpowiada nikt inny, jak pięciokrotnie nominowany do Oscara David O. Russell! Reżyser ma na koncie takie filmy jak „Poradnik pozytywnego myślenia”, „American Hustle” czy „Fighter”. Rusell jest również współproducentem filmu. Tak samo jak Christian Bale.

„Amsterdam” – obsada

Film może pochwalić się naprawdę imponującą obsadą. Oprócz Taylor Swift, Margot Robbie i Christiana Bale’a na ekranie zobaczymy również: Johna Davida Washingtona, Chrisa Rocka, Anyę Taylor-Joy, Ramiego Malka, Roberta De Niro, Zoe Saldañę, Mike’a Myersa, Michaela Shannona, Timothy’ego Olyphanta, Andreę Riseborough, Matthiasa Schonaertsa czy Alessandro Nivolę. Zapowiada się lepiej niż dobrze, co?

Taylor Swift w filmie „Amsterdam”

Dla niektórych może być niespodzianką, że do obsady filmu dołączyła również piosenkarka, ale warto przypomnieć, że w przeszłości miała już ona doświadczenie w aktorstwie (chociażby film „Walentynki”). Tym razem Taylor zagra córkę nieżyjącego mężczyzny, którego morderstwo jest centralnym punktem fabuły filmu „Amsterdam”.

„Amsterdam” – zwiastun

Przedsmak produkcji wypełnionej po brzegi gwiazdami Hollywood możecie zobaczyć poniżej.

„Amsterdam” – data premiery

Dobra wiadomość, bo film ujrzy światło dzienne już w tym roku. Przygotujcie się na listopad i szykujcie do kina.

Zobacz także: