Narodziny royal baby cieszą się zwykle ogromnym zainteresowaniem nie tylko na Wyspach, ale również poza granicami Wielkiej Brytanii. Nie mogło być inaczej w przypadku pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego – pary, która od samego początku związku naginała wszelkie nadworne zasady, budziła wiele kontrowersji, ale także ogromną sympatię wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Kolejne royal baby przyjdzie na świat już za kilka tygodni. W związku z tym, postanowiłyśmy wziąć pod lupę temat narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego. Poznajcie szczegóły związane z przyjściem na świat kolejnego royal baby!

Meghan Markle podjęła kontrowersyjną decyzję dotyczącą swojego dziecka, która bardzo nie podoba się królowej >>>

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: data i miejsce porodu

Poród księżnej Sussex ma się odbyć już za kilka tygodni – najprawdopodobniej na przełomie marca i kwietnia! Jednak my (podobnie jak większość zagranicznych mediów) skłaniamy się bardziej ku połowie, a nawet końcówce przyszłego miesiąca. Przypomnijmy, że Meghan Markle dopiero tydzień temu przeszła na urlop macierzyński i zniknęła z życia publicznego, aby należycie przygotować się do zbliżającego się wielkimi krokami królewskiego porodu.

Pierwsze doniesienia wskazywały na to, że Meghan Markle chciałaby urodzić w domu. Jednak najprawdopodobniej księżna zmieniła swoje zdanie, a jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w Szpitalu Świętej Marii w Londynie, a konkretnie w skrzydle Lindo, czyli dokładnie w tym samym miejscu, w którym trzy razy rodziła księżna Kate. Co więcej, Meghan Markle chce urodzić metodą naturalną.

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: płeć

Płeć pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego poznamy dopiero w momencie, gdy przyjdzie ono na świat. Jednak najprawdopodobniej przyszli rodzice wiedzą już, czy baby Sussex będzie chłopcem, czy dziewczynką. Według Us Weekly baby shower, zorganizowany w Nowym Jorku przez Meghan Markle utrzymany był w odcieniach… niebieskiego! Możemy się więc spodziewać, że kolejne royal baby będzie chłopcem.

Meghan Markle przerwała urlop macierzyński i pojawiła się publicznie! Zrobiła wyjątek, chociaż za kilka tygodni odbędzie się poród jej dziecka! >>>

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: imię

Tego, podobnie jak w przypadku płci, dowiemy się dopiero, gdy Meghan Markle urodzi dziecko. Wiemy natomiast, że przyszli rodzice pieszczotliwie określają swoje nienarodzone jeszcze maleństwo, jako „little bump”. Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie, to najczęściej obstawiane są imiona Artur, Alexander, Edward albo Filip, a w przypadku dziewczynki: Wiktoria, Maria lub Alicja.

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: czy pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego otrzyma tytuł książęcy?

Najprawdopodobniej czwarty prawnuk (bądź prawniczka) Elżbiety II otrzyma tytuł książęcy. Nic nie jest jednak przesądzone, gdyż królowa może zdecydować inaczej. W związku z tym, syn Meghan Markle i księcia Harry’ego może otrzymać tytuł hrabiego Dumbarton, natomiast córka Lady Mountbatten-Windsor.

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: które w kolejce do tronu będzie dziecko księżnej i księcia Sussex?

Niestety kolejka do tronu jest bardzo długa. Najbliżej korony jest aktualnie książę Karol, następny książę William, później jego dzieci - książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis. Dopiero na siódmej pozycji znajduje się książę Harry. Pierwsze dziecko księżnej i księcia Sussex jest natomiast ósme w kolejne do tronu – tuż za swoim ojcem i jedno „oczko” przed księciem Jorku – Andrzejem. W związku z tym, marne są szanse, aby korona spoczęła na głowie pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Meghan Markle w sukience z H&M. Zapłacicie za nią niewiele ponad 100 zł! >>>

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: rodzice chrzestni

Kto zostanie rodzicami chrzestnymi pierwszego dziecka księżnej i księcia Sussex? Otóż, w tej zaszczytnej roli Meghan Markle i książę Harry obsadzili jedną z najpiękniejszych par show biznesu – George’a i Amal Clooney’ów. Wow, musimy przyznać, że same chciałybyśmy mieć takich rodziców chrzesntych!

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: czy pierwsze dziecko księżnej i księcia Sussex będzie miało nianię?

Okazuje się, że Meghan Markle i książę Harry nie planują zatrudniać niani. W wychowaniu ich pierwszego dziecka pomóc ma rodzina, a przede wszystkim matka księżnej Sussex - Doria Ragland.

Narodziny pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: przyszła edukacja

Meghan Markle i książę Harry zdążyli zaplanować już przyszłą edukację swojego pierwszego dziecka. Księżna Sussex pragnie, aby royal baby pamiętało o swoich amerykańskich korzeniach. Właśnie dlatego, przyszli rodzice planują posłać swojego potomka do ACS Egham International School – szkoły z internatem, oferującym amerykański program nauczania.

Wiemy, co królowa Elżbieta II myśli o konflikcie Meghan Markle i Kate Middleton >>>

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na poród! Nie wiemy jak wy, ale my naprawdę nie możemy doczekać się narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego!