Tylko, który wybrać? Rynek jest pełen “cudo twórczych” ofert,   półki w drogeriach uginają się od past wybielających, w internecie znajdziemy poradniki na temat domowych sposobów na bielsze zęby, a nasz dentysta będzie polecał szybkie i skuteczne, lecz drogie i mogące powodować nadwrażliwość, zabiegi na bielsze zęby. Jaką metodę wybielania zębów wybrać, by była szybka, skuteczna, niedroga i przede wszystkim nie szkodziła naszym zębom?
Odpowiedź jest prosta - żele aktywowane lampą LED. Zabiegi bezpieczne, w przystępnych cenach i wykonywane w zaciszu własnego domu. Pomagają oszczędzić czas i pieniądze. Jak wybrać ten, który naprawdę działa i jest bezpieczny?
Odnoszący sukcesy na rynku kosmetycznym zespół Mr. Whitening podpowie na co zwrócić uwagę i rozwieje nasze wątpliwości.

Mr. Whitening, to grupa młodych entuzjastów, pielęgnujących szczęście swoje i innych. Uwielbiają, gdy oni sami i otaczający ich ludzie uśmiechają się, dlatego postanowili stworzyć coś, co pozwoli uśmiechać się spontanicznie i bez skrępowania - żel wybielający z lampą LED. Produkt powstał w 2019 roku, i w krótkim czasie zdołał przekonać wielu o skuteczności i wyjątkowości swojego produktu, odnosząc tym samym niebywały sukces na rynku kosmetycznym.
Mr. Whitening jest niezwykle aktywny i popularny w social mediach. Zgromadził niesamowitą rzeszę fanów, chętnie współtworzących i wspierających markę. Nieustannie się rozwija, słucha potrzeb i sugestii innych. Na swojej stronie internetowej www.mrwhitening.com dzieli się obszerną i niezbędną wiedzą, np. prawidłowymi sposobami czyszczenia zębów, zasadami diety wpływającej pozytywnie na wygląd zębów i kości oraz wieloma poradami dotyczących zdrowia, akceptacji siebie i dotyczącymi dobrego samopoczucia.

Na czym oparty jest wyjątkowość zespołu i jego produktu?

Po pierwsze (i najważniejsze!) wiedza i doświadczenie - skład naszych żeli został przygotowany z należytą starannością. Żele Mr. Whitening są bezpieczne (przebadane laboratoryjnie), skuteczne i nie powodują nadwrażliwości, gdyż w ich składzie znajdują się tylko naturalne, wegańskie składniki. Nie ma w nich produktów pochodzenia zwierzęcego oraz nie były testowane na zwierzętach!

Po drugie - efekty i opinie w social mediach. Instagram i facebook jest przepełniony relacjami celebrytów, influencerów i zadowolonych klientów ze zdjęciami przed i po kuracji wybielającej z zestawem Mr. Whitening, więc można przekonać się, że nasze żele są naprawde skuteczne. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i społecznością w internecie. Odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości. Ponadto, czytamy i odnosimy się do wszystkich opinii, gdyż są one dla nas bardzo ważne! Żel Mr. Whitening został stworzony dla Was, dlatego jesteśmy dostępni 24h na dobę, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania lub rozwiać Wasze wątpliwości.

Po trzecie - dbałość o detale -  od najlepszej jakości składników, przez ekologiczne kartony, po banalność użytkowania i niespodzianki w każdej paczce. Zestaw z lampą LED jest niezwykle prosty i wygodny w użyciu (jako jeden z niewielu dostępnych na rynku jest bezprzewodowy). Jeden zestaw wystarcza na 6 dni kuracji. Przestrzegając zasad białej diety podczas wybielania, efekt utrzyma się przez kilka miesięcy.

Po czwarte - szczerość i przejrzystość. Na naszej stronie internetowej www.mrwhitening.com przekazujemy klientom oraz obserwatorom obszerną i niezbędną wiedzę na temat wybielania zębów w domu, np. jak prawidłowo czyścić zęby, zasady stosowania diety wpływającej pozytywnie na wygląd zębów i kości oraz wiele porad dotyczących zdrowia, akceptacji siebie i dobrego samopoczucia.


Na co zwrócić uwagę wybierając metodę wybielania zębów?


Bezpieczeństwo.
Należy zapytać swojego dentysty, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu wybielającego zęby. Można zasięgnąć opinii w gabinecie, lub poszukać wiedzy na temat sposobów wybielania zębów w wiarygodnych źródłach w internecie. Niezwykle ważne jest, by korzystać z usług i/lub środków renomowanych, sprawdzonych i rzetelnych firm. Zapoznajmy się z opiniami osób korzystających z produktu lub usług, ze składem produktów (czy jest naturalny i nieszkodliwy dla naszych zębów, czy jest przebadany laboratoryjnie, ale nie testowany na zwierzętach). Nie kupujmy produktów niewiadomego pochodzenia! Nie korzystajmy z usług oferowanych w wątpliwych gabinetach kosmetycznych, a nawet stomatologicznych! Będąc w ciąży, karmiąc piersią oraz w przypadku chorób przewlekłych zasięgnijmy porady u naszego lekarza, nawet, gdy wydaje nam się, że wybraliśmy najłagodniejszą i mało inwazyjną metodę wybielania zębów.

Skuteczność.
W zależności od wybranej metody wybielania zębów, możemy oczekiwać różnych efektów. Domowe metody wybielania przy pomocy dostępnych “od ręki” środków z naszych szafek kuchennych i lodówek, będą na pewno mniej skuteczne niż profesjonalne żele z lampą LED lub zabiegi wykonywane u dentysty.


Cena
Nie zawsze droższe (a takie są zabiegi wykonywane w gabinecie dentystycznym) znaczy lepsze. Zestaw do wybielania zębów Mr. Whitening, który składa się z żelu z bezprzewodową lampą LED, to koszt około 200 zł. Niezwykle wysoka jakość w przystępnej cenie. Na facebooku Mr. Whitening często pojawiają się konkursy i promocje, co daje możliwość nabycia żelu w jeszcze niższej cenie.  

Czas
Bardzo ważny aspekt. Należy zadać sobie pytanie, jak długo możemy czekać na wymarzony efekt? Czy wybielamy zęby na kilka tygodni przed ważnym wydarzeniem, czy na efekt możemy poczekać kilka miesięcy?
Najszybciej wybielimy zęby w gabinecie dentystycznym, niestety często skutkiem ubocznym jest nadwrażliwość zębów spowodowana użyciem produktów z nadtlenkiem wodoru. Dodatkowym minusem jest wysoka cena takich zabiegów, oraz fakt, że należy je wykonywać w gabinecie dentystycznym. Żel Mr. Whitening ma naturalny, wegański skład, bez substancji drażniących. Jest skuteczny, niedrogi, a do tego można go stosować w zaciszu własnego domu. Kuracja trwa od 6-12 dni i wystarczy poświęcić 10 min, a efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.