Jesteśmy właśnie świadkami tego, do czego zdolni są ludzie łaknący władzy. Afera goni aferę, a zamieszani są w nie czołowi rodzimi politycy, kluczowi w rozgrywce, jaka właśnie toczy się na polskiej scenie politycznej. W Polsce trwa właśnie kampania wyborcza, której zwieńczeniem będą październikowe wybory do Sejmu i Senatu. Jeżeli śledzicie ją na bieżąco, podobnie jak serialowe nowości Netflixa, Waszej uwadze z pewnością nie umkną Wybory Paytona Hobarta.

The Politician, bo tak brzmi oryginalny tytuł, nowa oryginalna produkcja platformy stworzona przez odpowiedzialnego za takie telewizyjne hity, jak Glee i American Horror Story Ryana Murphy’ego, a także Brada Falchuka i Iana Brennana. Jej głównym bohaterem jest tytułowy Pyton Hobart, bogaty uczeń z Santa Barbara, który już od siódmego roku życia widzi siebie na najwyższym stanowisku w Białym Domu. Zanim jednak zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych będzie musiał stawić czoła najbardziej zdradliwemu środowisku politycznemu ze wszystkich - Liceum Saint Sebastian. 

Zobacz także: „Szkoła dla elity” 2: Nowi bohaterowie sporo namieszają! Kim są Rebeca i Valerio? [TYLKO NA GLAMOUR.PL!]

Wybory Paytona Hobarta - nowy serial Netflixa. O czym będzie? 

Celem Paytona jest zostać przewodniczącym szkolnego samorządu oraz zapewnić sobie miejsce na Harvardzie. Ale żeby to osiągnąć, będzie musiał przechytrzyć swoich szkolnych kolegów, nie narażając oczywiście na szwank swojego nieskazitelnego wizerunku. Wybory Paytona Hobarta to jak zapewniają twórcy pełna zjadliwej satyry czarna komedia, pokazująca czego tak naprawdę potrzeba, aby zrobić karierę w polityce. 

Odtwórcą roli tytułowego Paytona Hobarta jest Ben Platt, którego kojarzyć możecie choćby z dwóch części Pitch Perfect (grał w nich Benjiego Applebauma), a w pozostałych rolach zobaczymy dwa wielkie hollywoodzkie nazwiska, czyli Gwyneth Paltrow, Jessicę Lange, dziewczynę Ramiego Maleka, Lucy Boynton oraz Zoey Deutch, Julię Schlaepfer, Laurę Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine’a, Davida Corensweta, Boba Balabana i Benjamina Barretta. Pierwszy sezon wyprodukowany przez Fox 21 Television Studios będzie liczył osiem godzinnych odcinków i zadebiutuje na platformie Netflix 27 września. Zobaczcie zwiastun! 

Zobacz także: „The Crown” 3: Znamy datę premiery nowego sezonu serialu Netflixa

Zobacz także: