Choć takie rankingi istniały chyba od zawsze i zawsze jednakowo cieszyły się szalonym zainteresowaniem, ostatnimi czasy na hasło najseksowniejsza kobieta świata reakcja jest trochę inna, niż zwykle: lekki niesmak, że znowu sprowadza się nas do obiektu seksualnego i traktuje przedmiotowo. W wyobraźni pojawia się młoda, szczupła dziewczyna o sportowej sylwetce z pięknym biustem. A c,o gdy pada pytanie o najseksowniejszego mężczyznę świata i co to hasło tak naprawdę znaczy?

Taylor Lautner, czyli Jacob ze „Zmierzchu” ma nową dziewczynę!

Najseksowniejszy Mężczyzna Świata 2018

W tym roku magazyn People przyznał wyróżnienie najseksowniejszego mężczyzny świata 2018 Idrisowi Elbie. 46-letniego ciemnoskórego aktora możecie kojarzyć z takich produkcji, jak choćby Prometeusz, Mroczna wieża, Luther, Thor czy Gra o wszystko. Co ciekawe, jest sporo starszy od swoich poprzedników. Prywatnie związany jest z 17 lat młodszą od siebie Sabriną Dhowre. Na koncie ma 2 nieudane małżeństwa i dwoje dzieci.

Idris Elba – najseksowniejszy mężczyzna świata 2018

Jeśli wierzyć słowom aktora, odebrał to wyróżnienie z niemałym zaskoczeniem i rozbawieniem. Jak sam przyznaje, odruchowo spojrzał lustro szukając potwierdzenia wspomnianego hasła i… nieoczekiwanie uznał je za słuszne!

David Beckham – najseksowniejszy mężczyzna świata 2015

W ubiegłym roku tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata powędrował do Blake’a Sheltona, wokalisty związanego z Gwen Stefani, a dwa lata wcześniej cieszył się nim ( i w naszych oczach nigdy go zresztą nie stracił) David Beckham.

Jak sądzicie, jakie są kryteria przyznawania powyższych wyróżnień? Czy jury składa się z samych kobiet? Czy takie tytuły można przyznać obiektywnie?

No i najważniejsze: czy Idris Elba słusznie otrzyma tytuł najseksowniejszego mężczyzny roku 2018

Agata Buzek zagrała w fimie „High Life” u boku Roberta Pattinsona! Zobaczcie zwiastun