Joanna Krupa i jej mąż są w separacji

Joanna Krupa nie ma szczęścia w miłości. Pod koniec marca media po obu stronach Atlantyku obiegła przykra informacja o tym, że popularna fotomodelka, osobowość telewizyjna i aktywistka na rzecz praw zwierząt rozwodzi się ze swoim drugim mężem. Gospodyni programu „Top Model”, uznana niegdyś przez magazyn „Playboy” za jedną z 25 najseksowniejszych kobiet na świecie, postanowiła niezwłocznie odnieść się do tych sensacyjnych doniesień. We wpisie opublikowanym na swoim oficjalnym profilu na Instagramie celebrytka opublikowała krótkie i zwięzłe oświadczenie, w którym potwierdziła rozstanie z Douglasem Nunesem.

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza. Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować – oznajmiła Krupa.

Internauci są pod wrażeniem tego, z jaką klasą i szacunkiem dla drugiej strony Joanna Krupa przekazała opinii publicznej wieści o zakończeniu swojego związku.

Przykra wiadomość, jednak forma w jakiej to robicie i przekazujcie to klasa sama w sobie. Tak to powinno wyglądać, jeśli się ma dziecko i chce dla niego jak najlepiej! Wszystkiego dobrego!

Jak widać, można rozstać się z klasą. Powodzenia dla każdego z was. Macie wspaniałą córkę, szanujcie się, bądźcie dla siebie przyjaciółmi

Dojrzałe i odpowiedzialne podejście

– komentują internauci pod postem gwiazdy TVN.

Douglas Nunes złożył wniosek o rozwód z Joanną Krupą

Mediom zza oceanu bez problemu udało się dotrzeć do treści pozwu. Wyszło na jaw, że Douglas Nunes złożył wniosek o rozwód 2 stycznia 2023 roku. To oznacza, że para przebywa w separacji już od blisko trzech miesięcy. Amerykański biznesmen jako przyczynę rozstania podał „różnice nie do pogodzenia”. To ogólnikowe określenie może wskazywać na fakt, że małżonkowie rozstają się będąc w stosunkowo dobrych relacjach i nie mają zamiaru dodatkowo komplikować tej i tak już bardzo stresującej sytuacji.

Z treści dokumentów cytowanych przez serwis People.pl dowiadujemy się też, że były już partner Joanny Krupy zawnioskował do sądu w Los Angeles o opiekę naprzemienną nad ich jedynym wspólnym dzieckiem, urodzoną 2 listopada 2019 roku dziewczynką o imieniu Asha-Leigh. Mężczyzna nie złożył wniosku o ograniczenie ani tym bardziej odebranie praw rodzicielskich swojej małżonce.