Zapachy Born Original oddają energię i moc, tak charakterystyczne dla marki Adidas Originals i zakorzenione w indywidualizmie, autentyzmie i wyobraźni. Każdy z nas posiada wewnętrzną moc by dokonać zmian we własnym świecie. Każdy z nas jest DJ'em swojego życia, który potrafi miksować pomysły, modę, muzykę i technologię. Kreatywne myślenie nie ma granic, początku ani końca...

Bo wszyscy rodzimy się wyjątkowi.

Niezwykłość zapachu znajduje swoje odbicie w projekcie flakonów, które łączą płynność i organiczne kształty z ostrymi elementami industrialnymi. Obydwie butelki wykonano ze szkła, tworząc wgłębienia - ślady dotyku, które dają flakonom dynamiczny, niedokończony i unikalny charakter. Dla kontrastu, flakony są zapieczętowane kanciastym, industrialnym korkiem ze szpilką, która po wyciągnięciu uwalnia zapach. Kolor złotego szampana przeznaczony jest dla niej, stalowo szary - dla niego. Wyjątkowe flakony zapachów opakowane są w eleganckie, białe pudełko, które wygląda stylowo i ultranowocześnie. Każde z nich zdobi duże logo koniczynki z trzema listkami w błyszczącym, metalicznym odcieniu srebra lub szampana.

Jeżeli chcesz dostać od nas perfumy, wystarczy że wyślesz maila na adres: multimedia@burdamedia.pl i w odpowiesz na pytanie dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać zestaw perfum Adidas Born Original. Zgłoszenia przyjmujemy w formie pisemnej, graficznej bądź wideo. Liczymy na Twoją kreatywność, a może to właśnie Ty znajdziesz się w gronie 10 laureatów. 

Konkurs trwa od 24 kwietnia do  8 maja 2017 roku. 

Regulamin konkursu. 

LAUREACI

Zobacz także:

g.dymon
kajabalcera
fyrla1984
bidzi110796
marty.kozik
jolawilga
another_one
zazemblowska
kazia.wodnik
annapiotrowiak

GRATULUJEMY!