Julia Wieniawa ambasadorką L’Oréal Paris

Sukces osiągnęła w wieku zaledwie 13-u lat, to właśnie wtedy dostała angaż w serialu „Rodzinka.pl”, Polska pokochała ją od razu. Chwilę później już stała na scenie śpiewając swój wielki przebój „Na Zawsze” (nagrany wspólnie z duetem Flirtini), do tego oferty filmowe sypały się jak z rękawa. Do fenomenu młodej artystki trzeba dodać również to, że na Instagramie śledzi ją ponad 700 tysięcy obserwatorów, a to prawie tyle samo co blogerki, które reklamowo działają już od wielu lat. Nikogo nie powinno więc zaskoczyć, że Julia jesienią ubiegłego roku została nową ambasadorką międzynarodowej firmy L’Oréal Paris. Dołączyła tym samym do wielkiej rodziny największych gwiazd świata związanych z marką. 

Konkurs: Julia Wieniawa & L’Oréal Paris

Za hasło przewodnie kampanii wybrano „Nic mnie nie powstrzyma”. I w tym krótkim zdaniu ukryta jest historia samej Julii Wieniawy. To przecież ona w wieku zaledwie 19-u lat trzyma w garści świat polskiej reklamy, filmu i muzyki. Udowadnia tym samym, że jeśli ktoś chce osiągnąć sukces to nie ma dla niego żadnych przeszkód. Młoda gwiazda znana z pięknych i zdrowych włosów próbuje przełamać bariery związane z pierwszą koloryzacją. Właśnie dlatego razem z marką L’Oréal Paris przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest udział w warsztatach tanecznych z nią i choreografem, występ w remeak'u video reklamowego oraz zapas swojego ulubionego odcienia Casting Crème Gloss na cały rok. 

Co zrobić, by wygrać?

Pokaż, jak ty przełamujesz bariery. Odtwórz 1 z 3 poniższych scen. Nagraj ją w formie Boomeranga, dobierz podobną stylizację i staraj się naśladować mimikę dla jeszcze lepszego efektu! 

Nagrody

Nagroda główna 

Autorów 10-u najlepszych prac czeka spotkanie z Julią Wieniawą, udział w warsztatach tanecznych z nią i choreografem, występ w remeak'u video reklamowego oraz atrakcje w najmodniejszych miejscach w Warszawie. 

Nagrody dodatkowe

Autorzy 30-u najlepszych boomerangów w tygodniu otrzymają roczny zapas swojego ulubionego odcienia Casting Crème Gloss.