Co to za impreza i dlaczego warto tam być?

To najważniejsze wydarzenie w kalendarzu branży beauty. Profesjonaliści opowiedzą o najnowszych trendach w pielęgnacji, masażu, manicure, pedicure i makijażu. W dodatku to idealna okazja żeby uzupełnić braki w kosmetyczce. Na targach czekają na was superokazje, którym nie oprą się ani profesjonalistki, ani miłośniczki codziennego makijażu.

Kogo spotkasz?

Po raz kolejny w Krakowie będzie gościł David Molina makijażysta gwiazd (m.in. Kylie Minouge, Sharon Stone i Heidi Klum), który pracował dla najlepszych światowych marek – Diora, Givenchy i Versace. Na kongresowej scenie zadebiutują też wybitni masażyści No Sourintha i Yong Lyf. Oprócz nich zobaczymy wystąpienia Santiago Crucci Vazqueza- argentyńskiego eksperta posturologii oraz dr Moniki Juszczyk z USA. Warsztaty Masterclass z makijażu permanentnego poprowadzą specjaliści m.in. z Holandii, Wlk. Brytaniii – Alec Kurucz oraz Elizabeth Oaeks! Do wykładowców dołączy też dobrze znany uczestnikom Kongresów LNE masażysta Sergey Shchurevich (Rosja).
Tradycyjnie w Kongresach LNE udział biorą też wybitni eksperci z Polski. W tym roku m.in.: dr Artur Markowski, dr Zbigniew Leśniowski, dr n. med. Krzysztof Krupka, dr Danuta Nowicka, Marta Mieloszyk-Pawelec, Beata Bojda, Kinga Jach-Skrzypczak, Robert Milczarek, Hanna Dolecka, Magdalena Hafezi-Chojecka i wielu innych, cenionych specjalistów z branży beauty.

Czego się dowiesz?

Będziesz mogła uczestniczyć w warsztatach i wykładach, na których eksperci poruszą kwestie z zakresu holistyki, medycyny estetycznej, tyrchologii, marketingu i makijażu permanentnego. Wśród najciekawszych zagadnień:
Czy składniki aktywne kosmetyków wnikają do skóry – zaskakujące fakty, nowoczesne triki i medestetyczne efekty
Pod ochronnym parasolem. Jak przygotować skórę do ekspozycji słonecznej za pomocą pilingów, zabiegów biostymulujących i dobrze dobranej suplementacji
Światło w kosmetologii. Anti-aging. Aktywność. Stres.
Czy można zatrzymać czas? Układ immunologiczny i jego sprzymierzeńcy
Medycyna holistyczna a harmonia kobiecości
Magic Lift: efektywny anti-aging w masażu twarzy
Detoksykujący masaż brzucha
Wprowadzenie do posturologii - zdrowe mięśnie szyi i karku
Siła dotyku w SPA i gabinecie kosmetycznym
Stopy jako obraz cech charakteru, kondycji wewnętrznej organizmu i postępu chorób
Sekrety profesjonalnego makijażu
Doradca wizerunku ślubnego – nowy trend w branży beauty
Merchandising, czyli jak produkty detaliczne same się sprzedają
E-marketing w branży usług

Jak wygrać zaproszenie?

Odpowiedz w komentarzu na nasze pytanie konkursowe:

Jak w przyszłości zmieni się rytuał pielęgnacji i makijażu? Opisz krótko urządzenie lub aplikację, które ułatwiłyby poranne przygotowania.

5 najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy VIP'owskimi zaproszeniami, a waszą relację z targów opublikujemy na glamour.pl! Powodzenia!

Konkurs trwa do 8.04.2015 do końca dnia.