Joga wpływa nie tylko na ciało, ale również umysł. Oprócz tego, że wysmukla i rozciąga ciało, uczy wyciszenia i relaksu. Praktykę jogi najlepiej uprawiać pod okiem specjalisty. Dlatego jeżeli zawsze chciałaś lub chciałeś spróbować, albo wręcz przeciwnie – chcecie kontynuować swoją przygodę z jogą, mamy dla Was super wiadomość! Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi, który odbył się kilka dni temu, przygotowałyśmy konkurs, w ramach którego możecie zgarnąć zniżkę na karnet do warszawskiego studia Yoga Shala Powiśle. Zasady są bardzo proste – znajdziecie je poniżej!

Wygraj zniżkę na karnet na zajęcia jogi! [KONKURS]

Yoga Shala Powiśle to miejsce kameralne, przeznaczone do treningów indywidualnych – na sali spotykamy się w niewielkich grupach (3-6 osób). Studio usytuowane jest w samym sercu Powiśla, nieopodal Agrykoli i Łazienek Królewskich. Założycielką miejsca jest Kasia Makowiecka, dyplomowana nauczycielka ashtanga jogi, tancerka oraz trener personalny. Grafik Yoga Shala Powiśle podzielony jest na zajęcia regeneracyjne, na których spotkać mogą się osoby początkujące, kobiety w ciąży oraz osoby, które mają ochotę na chwilę odetchnąć i się wyciszyć. Drugimi zajęciami w planie jest Ashtanga Yoga, dynamiczna forma joga, która harmonizuje ruch z oddechem. To coś dla tych, którym wydaje się, że joga jest nudna, dla osób, które mają ochotę na intensywniejszy trening i lubią systematyczność. Istnieje również możliwość zajęć indywidualnych, na których program dobieramy pod Wasze predyspozycje i możliwości. 

W ramach naszego konkursu do wygrania jest 30% zniżka na miesięczny karnet na zajęcia stacjonarne grupowe dla 30 osób pod profesjonalnym okiem Kasi Makowieckiej. Wystarczy wykonać zadanie konkursowe i wykazać się kreatywnością. Na czym ono polega? Zrób kreatywne zdjęcie podczas ćwiczeń jogi. Zaskocz nas i pokaż, jak praktykujesz jogę. Pamiętaj, aby wrzucić zdjęcie na swój Instagram z hashtagiem #yogashalapowislexglamour oraz otaguj @glamourpoland i @yogashalapowisle. Konkurs trwa od 2 lipca do 15 lipca 2020 r. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.