Święta świętami, ale najlepszy czas dla miłośniczek kosmetycznych nowości zaczyna się tuż przed końcem roku. Na szczęście promocje i wyprzedaże obejmują także produkty do pielęgnacji i makijażu, więc jeśli pod choinką nie znaleźliście wszystkiego, co chcieliście w tym roku przetestować, ten moment nadszedł właśnie teraz!

Najmodniejsze paznokcie na sylwestra 2018

Na naszej liście kosmetyków do upolowania królują te z etykieta bio i eko, dlatego w pierwszej kolejności zaopatrzymy się w naturalne kosmetyki od Fridge by yDe. W lodówce (bo tak trzeba przechowywać kosmetyki tej marki, jako że całkowicie pobawione są substancji konserwujących) chciałybyśmy znaleźć masełko do twarzy z pomarańczy i kurację detoksykującą, która w zależności od zestawu jest teraz do kupienia aż do 100 zł taniej niż zwykle! W Sephorze za to polujemy na klasyki, dlatego kolejny raz nie odmówimy sobie palety do konturowania i sprawdzonego kremu pozwalającego zatrzymać młodość na dłużej.

Wyprzedaż kosmetyków 2018 - na co warto zapolować?

I mimo że mamy w swoich kosmetyczkach cały arsenał czerwieni, nawet nie walczymy chęcią pokuszenia się o kolejną. Ale gdy jest przeceniona o 75% (mowa o tej od marki Too Cool for School) każdy argument traci na sile! O zapachach nawet nie wspominając…

Lista kosmetyków, które chcemy kupić na wyprzedażach jest naprawdę długa. Sprawdźcie, co jeszcze chcemy upolować z cenie niższej, niż regularna, albo w zestawie dostępnym jedynie w okresie okołoświątecznym!  W galerii znajdziecie podpowiedzi w cenach już po obniżce.

Eko marki kosmetyków, które warto znać