Bartek Czapiewski był on bez wątpienie najseksowniejszym uczestnikiem show „Wyspy przetrwania”! Ten przystojny młodzieniec ma obecnie 29 lat, pochodzi z Wrocławia i jest specjalistą w branży IT. Z zawodu jest… telematykiem drogowym, czyli wymyśla i wdraża rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, które mają poprawić bezpieczeństwo transportu drogowego.

ZOBACZ: WYSPA PRZETRWANIA Nowy show od września w Polsacie. Mamy pierwsze zdjęcia z planu! [GALERIA]

Kim jest Bartek Czapiewski?

Bartek uwielbia motoryzację i port, co zresztą widać po jego pięknie wyrzeźbionym ciele. Brał udział w mistrzostwach Polski w kajak polo, ćwiczy na siłowni, jeździ rowerem i pływa. Trenował również tajski boks. Te sprawności fizyczne długo przydawały mu się na Fidżi. W piątkowym odcinku musiał jednak pożegnać się z programem. Dlaczego?

Bartek Czapiewski - dlaczego odpadł z "Wyspy przetrwania"?

5. odcinek "Wyspy przetrwania" nie był najłatwiejszy. Najpierw dwa plemiona żółtych i czerwonych musiały zbudować tratwy. W obu zespołach to mężczyźni wzięli sprawy w swoje ręce i budowali tratwy. Tratwy były potrzebne do zadania, po którym nagrodą było spa w dżungli i pyszny kurczak. Zawodnicy musieli na tratwach przepłynąć w sumie 500 metrów, opłynąć boje i zebrać bambusowe kijki. Na końcu programu rozegrała się walka między dwoma plemionami – Mataka i Yakavi. Walkę o totem wygrali Mataka - mimo trudności i choroby dwóch panów. To ta grupa okazała się lepsza w nurkowaniu. To oznaczało, że z plenieniem Yakavi musiał się rozstać jeden z członków plemienia. Padło niestety właśnie na Bartka Czapiewskiego...

Bartek Czapiewski - Instagram

Mimo, że ten Bartek rozstał się z programem, nie mamy wątpliwości, że jeszcze nieraz o nim usłyszymy. Póki co nie pozostaje nam nic innego, jak tylko śledzić jego poczynania na Instagramie. A tam znajdziemy naprawdę sporo gorących zdjęć tego przystojniaka! W naszej GALERII znajdziecie te najgorętsze z nich ;-) Jak Wam się podobają?