Xavier Wiśniewski chodzi z siostrą Sebastiana Fabijańskiego

Xavier Wiśniewski, najstarszy spośród licznego potomstwa Michała Wiśniewskiego, coraz częściej staje się obiektem zainteresowania mediów. Pierworodny syn lidera Ich Troje i jego drugiej żony Mandaryny jest dumny z tego, że dopiero co osiągnął pełnoletniość, a już zdążył się usamodzielnić i rozpocząć dorosłe życie bez sławnych rodziców. Jak pochwalił się plotkarskiemu serwisowi Jastrząb Post, z powodzeniem łączy studia i pracę. Aspirujący muzyk, który od pewnego czasu nagrywa własną muzykę pod pseudonimem Wisniv, twierdzi, że utrzymuje się z pracy w gastronomii i koncertów

W tej samej rozmowie Xavier przyznał, że jest szczęśliwie zakochany. Wybranką jego serca jest Weronika Fabijańska, czyli młodsza siostra  aktora Sebastiana Fabijańskiego. Jej brat, prywatnie partner i ojciec dziecka Maffashon, ostatnio wystąpił w głośnej produkcji Netflixa „Jak pokochałam gangstera” w reżyserii Macieja Kawulskiego.

Weronika Fabijańska  - kim jest dziewczyna Xaviera Wiśniewskiego?

Weronika Fabijańska (pseudonim „Weranda”) uczy tańca w „Mandaryna Dance Studio” – szkole należącej do Mandaryny, czyli mamy Xaviera. Wcześniej dziewczyna występowała też na trasach koncertowych jego ojca Michała Wiśniewskiego. Jak twierdzi Wisniv, jego ukochana „wspiera go i jest cudowna”.

Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję, to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło – powiedział 20-latek serwisowi Jastrząb Post.

Wcześniej Xavier pochwalił się romantycznym zdjęciem z wybranką. Spostrzegawczy internauci dopatrzyli się również obecności Weroniki na zdjęciu Michała Wiśniewskiego ze Świąt Bożego Narodzenia - Xavier i „Weranda” siedzą razem przy rodzinnym stole.

Jak uważacie, pasują do siebie?