Ukończył nowojorską szkołę Parsons School of Design i jest pierwszym mężczyzną, który zwyciężył w prestiżowym konkursie H&M Design Award. Poznajcie projektanta Ximona Lee i jego zwycięskie projekty.

Jego zwycięska kolekcja zawiera 8 elementów wyróżniających się na tle innych prac zgłoszonych do konkursu za sprawą struktur, tkanin i objętości. 

"Jestem zachwycona kolekcją Ximona Lee dla H&M. Jego łączenia tkanin i strukturalnych kształtów są naprawdę ekscytujące i pokazują dlaczego to właśnie Ximon zwyciężył w konkursie H&M Design Award" - Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor marki H&M. 

"To był świetny czas przy tworzeniu kolekcji dla marki H&M. Nauczyłem się szacunku i znajdowania jeszcze lepszych rozwiązań do odtwarzania moich projektów. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę całą kolekcję w sklepie H&M" - Ximon Lee, zwycięzca konkursu H&M Design Award. 

Ximon jest czwartym zwycięzcą konkursu H&M Design Award i pierwszym mężczyzną. Jego zwycięska kolekcja trafi do sprzedaży w wybranych sklepach H&M na całym świecie, na jego konto dodatkowo trafi kwota 50 000 EURO. 

Zobaczcie całą zwycięską kolekcję >>>