Niektóre gwiazdy bardzo strzegą swoją prywatności. Jedną z nich jest Alexa Demie znana z roli Maddy Perez w serialu „Euforia”. Pomimo że aktorka nie dzieli się informacjami na temat swojego życia uczuciowego, to istnieje szereg dowodów na to, że jest związana z amerykańskim piosenkarzem.

Z kim spotyka się Alexa Demie – Maddy Perez z „Euforii”

Życie uczuciowe bohaterki serialu „Euforia”, Maddy Perez (Alexa Demie), to dość skomplikowany temat. Postać stworzyła dość specyficzny związek z Nathanielem Jacobsem (Jacob Elordi). Maddy Perez miała konkretny cel w tym, żeby spotykać się z popularnym i zamożnym chłopakiem. Ten także nie darzył jej nieskomplikowanym uczuciem. Przez to tych dwoje było siebie wartych.

Maddy Perez działała pod wpływem filmu „Kasyno”, w którym zachwyciła ją rola grającej tam Ginger McKenny. Tancerka, którą zobaczyła na ekranie, świetnie manipulowała mężczyznami za sprawą swojego wyglądu i w ten sposób zdobywała pieniądze. Maddy Perez postanowiła pójść jej śladem. Za cel obrała sobie popularnego w szkole Nate’a. Chłopak przesiąknięty toksycznym wzorcem męskości był idealną ofiarą dla dziewczyny, która szukała stereotypowego kandydata, którego mogłaby traktować jak bohaterka z filmu. Para stale odgrywała gierki i manipulowała sobą nawzajem, co sprawiło, że cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów i widzek serialu.

Z kim spotyka się Alexa Demie – Czy Alexa Demie i JMSN są parą?

Fikcyjne role odgrywane na ekranie pozwalają nam budować różne wyobrażenia na temat grających je osób. Sprawiają też, że niemniejszym zainteresowaniem cieszy się ich życie prywatne. Obsesja na punkcie fikcyjnego życia miłosnego Maddy może zatem rodzić pytania wykraczające poza serial. Takie, które dotyczą sfery uczuciowej, grającej ją aktorki. Z kim zatem spotyka się Alexa Demie prywatnie?

Aktorka trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy. Nie jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Nawet jej data urodzenia pozostaje zagadką. Z tego powodu uzyskanie szczegółów dotyczących jej życia uczuciowego to zadanie dla prawdziwych detektywów. Istnieją jednak tacy śledczy, którym udało się ustalić kilka szczegółów z życia gwiazdy serialu „Euforia”.

Wszystko wskazuje na to, że Alexa spotyka się z amerykańskim piosenkarzem Christianem Berishajem, który jest znany pod pseudonimem JMSN. Według ustaleń poznali się już w 2017 roku, kiedy Alexa pojawiła się w teledysku do jego piosenki „Slide”. Czy już wtedy pomiędzy nimi coś zaiskrzyło? Tego nie wiadomo. Oboje bardzo dbają o swoją prywatność i raczej nie możemy liczyć, że na Instagramie zaczną publikować wspólne zdjęcia.

Zdarzało się jednak, że paparazzi fotografowali tych dwoje razem. W październiku 2020 roku para została uwieczniona na tle plaży w Miami na Florydzie. Na zdjęciach trzymali się za ręce. Dodatkowo Alexa wystąpiła także w innym teledysku piosenkarza. Tym razem do piosenki „Act Like I'm Not Here”. Klip do tego utworu miał premierę we wrześniu 2021 roku. Dociekliwi szukali potwierdzenia ich związku w mediach społecznościowych. Pojedyncze komentarze Alexy ze słowem „sexy” lub emotką w kształcie serduszka pod zdjęciem JMSN'a to jednak jedyne na co natrafili.

Zobacz także: