Działania w ramach kampanii podejmowane są przez cały rok, a AVONWalk - Marsz Różowej Wstążki jest ich ukoronowaniem. Wydarzenie to jest czymś więcej niż tylko wyrazem solidarności w walce z groźną chorobą, to także realna pomoc. Każde dwie osoby, które zdecydują się wziąć udział w AVON Walk, przyczynią się dofinansowania przez markę AVON jednego badania USG piersi.

Piersi towarzyszą kobietom na co dzień - gdy piją poranną kawę, oglądają film w telewizji czy wychodzą pobiegać. Są więc jak najlepsze przyjaciółki, o które trzeba się troszczyć. Dlatego w tym roku AVON Walk wyruszy pod hasłem „Zabierz swoje przyjaciółki na marsz”.

Jak przyłączyć się do tej ważnej inicjatywy? Nic prostszego! Wystarczy 13 czerwca przyjść na Plac Teatralny, skąd o godzinie 12.00, w stronę Pola Mokotowskiego, ruszy AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki. Na Polu Mokotowskim, poza najważniejszym punktem programu, którym są bez wątpienia porady lekarskie specjalistów i badania USG, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, m.in.:

  • Koncert Kayah
  • Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kursy zumby i jogi  
  • Gry i zabawy dla dzieci
  • Strefa dla mężczyzn
  • Strefa piękna, gdzie każda kobieta będzie mogła skorzystać, m.in., z porad profesjonalnych brafitterek

Nie zabraknie Ambasadorów marki AVON: Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej, Anity Sokołowskiej, Joanny Koroniewskiej oraz najbardziej znanego polskiego rajdowca, KrzysztofaHołowczyca. Imprezę poprowadzą niezwykle charyzmatyczni dziennikarze: DorotaWellman oraz MarcinProkop

To od liczby uczestników AVONWalk zależy, ile badań USG piersi zostanie dofinansowanych. Sprawmy więc, by było nas jak najwięcej! Spotkajmy się 13 czerwca i… zadbajmy o nasze przyjaciółki!

Więcej informacji o AVON Walk - Marszu Różowej Wstążki już wkrótce na stronie dedykowanej wydarzeniu www.avonwalk.pl