Biały uśmiech prezentuje się doskonale, to oznaka zdrowia i dbania o siebie. Jednak zdrowy uśmiech to nie wyłącznie zasługa dobrych genów lecz również właściwej profilaktyki. Preparaty wybielające, specjalistyczne pasty do zębów, które kompleksowo dbają o jamę ustną to już obowiązkowy element codziennej pielęgnacji.

PEARL DROPS to marka z ponad trzydziestoletnią tradycją, tworząca produkty do wybielania zębów i kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. To lider na europejskim rynku w segmencie produktów do higieny jamy ustnej. 

Zestaw do wybielania zębów PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS  to kompleksowa kuracja wybielająca zęby już w 7 dni. 

Podwójna innowacyjna formuła SERUM i AKTYWATORA sprawia, iż wybielanie jest skuteczne i bezpieczne. PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS  tworzy na zębach delikatną, przezroczystą powłokę, wysychającą już w kilka sekund. Usuwa przebarwienia z powierzchni zębów, jednocześnie nie niszcząc szkliwa. Kuracja PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS została opracowana przez dentystów i międzynarodowych ekspertów w dziedzinie wybielania zębów oraz przetestowana pod względem skuteczności.


 
Serum wybielające i aktywator stosuje się 2 razy dziennie, a rezultaty wybielania widoczne są już po 7 dniach, można je sprawdzić na dołączonej do ulotki skali bieli. 

Cena: 79,99 zł (2x10ml)  

*Zestaw PURE BLEACHING WHITE PEARL DROPS jest dostępny są wyłącznie w sieci Rossmann.