Uszyte z dobrej jakości bawełny t-shirty z wycięciem na plecach w kształcie litery V, mięsiste wełniane swetry lub wygodne kimona – mimo (z pozoru) niewielkiego asortymentu, The Odder Side potrafiło uczynić z każdej swojej rzeczy prawdziwy hit. Teraz w ubraniach tej polskiej marki zapragnęły pokazywać się także zagraniczne blogerki. I w ogóle nas to nie dziwi. Wystarczy tylko spojrzeć na listę polskich znanych nazwisk, które są fankami brandu - jest ona naprawdę długa. Projekty Justyny Przygońskiej i Brygidy Kubiś pokochały Jessica Mercedes, Karolina Pisarek, Natalia Klimas, Edyta Herbuś, Kinga Litwińczuk, Angelika Mucha, Anna Lewandowska czy Anja Rubik.

A jak to wygląda poza naszymi granicami? Zerknijcie do galerii poniżej. Znajdziecie tam m.in. jedną z naszych ulubionych blogerek!

„Blogerki, które wybierają The Odder Side to dziewczyny, które żyją w biegu i nie poświęcają na swój look dużo czasu. Inspirują nas swoim stylem, bo stawiają na naturalność! Doceniają, że w ubraniach z naszą metką nie są „przebrane”, a każde z nich stanowi idealną bazę do codziennych #outfitoftheday” - mówią założycielki marki.