Zalando.pl tworzy domową atmosferę! Nie tylko wtedy, kiedy robimy u nich zakupy nie schodząc z kanapy. Z okazji otwarcia wiosennego sezonu i ekskluzywnej premiery nowej kampanii zaprosili nas na świetną domówkę!

I to w doborowym towarzystwie. W klubie Miłość na Kredytowej 9 spotkaliśmy warszawskie crème de la crème: Rafała Maślaka, Tomka Jacykowa, Mikołaja Ryznerskiego, Agnieszkę Jastrzębską i Sylwię Nowak. No i oczywiście Miss Polski Paulinę Krupińską w total-looku Zalando. Kwiatowa sukienka marzeń z reklamy telewizyjnej portalu prezentowała się na Paulinie obłędnie! Specjalnie dla Zalando zaprojektowała ją brytyjska marka Closet. Gwiazdy opowiadały Zalando TV o nowych trendach i modowych marzeniach.

Wpadła Ci w oko sukienka Pauliny? Możesz kupić ją tutaj.

Domową atmosferę podkręcały regały z książkami, kwieciste dekoracje, olbrzymie łóżka z poduchami i stolikami nocnymi. O energię na parkiecie zadbał DJ Janek Porębski z Flirtini- z głośników płynęły letnie hity.

"Wymarzoną garderobę znajdziesz na Zalando"- to tytuł kampanii na wiosnę/lato 2015. Potwierdzamy- znajdziesz i to bardzo łatwo. Dzięki wyszukiwarce, w której zaznaczysz cenę, deseń, kolor i fason zaoszczędzisz czas, a w bogatej ofercie multibrandu na pewno jest to czego szukasz! Dodatkowy plus? Nie musisz się obawiać, że coś Ci nie podpasuje. Zakupy możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 100 dni zupełnie za darmo. Nic nie ryzykujesz. No ewentualnie zyskasz nową, modną garderobę. :)

tekst: Kamila Wagner