Salon Zara w Galerii Bonarka w Krakowie przeszedł sporą zmianę. A efektem metamorfozy w tym jednym z największych centrów handlowych w stolicy Małopolski, jest nie tylko odświeżony wystrój oraz oświetlenie LED, umożliwiające większą oszczędność energii, ale przede wszystkim absolutnie nowa opcja, jaka nie jest dostępna w żadnym innym sklepie w Polsce. Od teraz w Zarze w Galerii Bonarka wszystkie zamówienia dokonane online będzie można odbierać już nie przy kasie, a za pomocą specjalnego automatu. 

Aby wejść w posiadanie swojego zamówienia ze sklepu internetowego Zara, dzięki nowej opcji w salonie w Galerii Bonarka wystarczy zeskanować kod QR lub wprowadzić PIN, jaki otrzymamy wraz z potwierdzeniem wysyłki produktu. Co oznacza, że cały proces wydawania paczek znacznie się skraca, bo nie trzeba będzie już czekać na personel sklepu. Maszyna w kilka sekund jest w stanie zlokalizować wybrane zamówienie w swoim magazynie i dostarczyć je klientowi. Co więcej, automat ma zdolność zarządzania 900 paczkami! 

Zobacz także: Black Friday 2019 Zara: 10 rzeczy, które (mamy nadzieję) będą przecenione

Takie rozwiązanie wprowadzone właśnie w Galerii Bonarka w Krakowie po raz pierwszy przetestowano jesienią 2017 roku w hiszpańskim salonie w A Coruña. Z kolei w maju ubiegłego roku automat, a raczej dwa automaty do wydawania paczek zainstalowano w sklepie Zara w centrum handlowym Westfield Stratford. Są one w stanie obsłużyć aż 2,4 tys. przesyłek! Póki co nie wiadomo, czy mechanizm, za który odpowiedzialna jest firma Cleveron, zostanie zainstalowany także w innych salonach w Polsce. Jeśli więc jesteście ciekawi, jak radzi sobie paczkowy automat Zary, musicie zorganizować sobie wycieczkę do Krakowa. Szczególnie w okresie wyprzedaży - to może być bardzo ciekawe doświadczenie. 

Zobacz także: Zara wprowadziła w aplikacji nową funkcję, która totalnie Was zaskoczy!