Doskonale wiecie, że Przyjaciół mogłybyśmy oglądać do końca świata i jeden dzień dłużej. Zresztą, nie tylko oglądać, bo równie chętnie zagrałybyśmy w Monopoly stworzone na podstawie tego amerykańskiego sitcomu, a nawet byłybyśmy skłonne zrobić sobie tatuaż inspirowany życiem Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joey’a.

W związku z tym, na pewno nie zdziwił was fakt, że PO RAZ KOLEJNY piszemy o kultowej szóstce przyjaciół z Manhattanu. Ale o co chodzi tym razem? Otóż, Zara właśnie wprowadziła do sprzedaży T-shirty inspirowane kultowym serialem, które (też nie będziecie zaskoczeni) od razu skradły nasze serca. W nowej linii hiszpańskiej sieciówki znajdziemy dwie koszulki przedstawiające kadry z Przyjaciół. Na jednej z nich – tej w białym kolorze widzimy scenę z pierwszego sezonu, kiedy to uciekająca panna młoda aka Rachel ubrana w suknię ślubną trafia do Central Parku i poznaje przyjaciół swoich szkolnych znajomych, czyli Moniki i Rossa. Drugi T-shirt, w kolorze czarnym, spodobał nam się jeszcze bardziej. Pokazuje on bowiem Chandlera oraz Monikę z dziękczynnym indykiem na głowie. Cool, prawda?

ZOBACZ TAKŻE: Kochacie serial „Przyjaciele”? Będziecie zachwyceni tymi tatuażami!

Obie koszulki mają dość szeroki, luźny krój i okrągły dekolt, a ich koszt to 69,90 zł. To standardowa cena w przypadku T-shirtów z Zary. Nie wiemy jak Wy, ale my już planujemy zakupy. I to szybko, ponieważ obawiamy się, że już niedługo produkty z linii Friends zostaną całkowicie wyprzedane!