Aplikacja Zary zyskała właśnie nową funkcjonalność. I jest genialna! Gwarantujemy Wam, że z jej testowania będziecie mieli równie wielką frajdę, co przy IKEA Space jakiś czas temu, kiedy mogliśmy sobie zwizualizować, jak dany mebel z oferty szwedzkiej siecówki będzie wyglądał w naszym pokoju. Co zatem wymyśliła hiszpańska marka? W polu „Szukaj” w aplikacji znajdziecie teraz nową ikonkę „Obraz”. Wchodząc w nią pierwszy raz, apka poinformuje Was, że to nowość. Po kliknięciu w nią na ekranie dostaniecie dwie opcje do wyboru: „zrób zdjęcie” i „prosimy wybrać zdjęcie”. Co dzieje się później? Oczywiście sprawdziliśmy to!

Zobacz także: Zara stawia na ekologię. Wszystkie nowe postulaty ma zrealizować do 2025 roku

Zara dodała w aplikacji nową funkcję ułatwiającą zakupy. Jest genialna! 

Z biblioteki zdjęć w telefonie nasza wybraliśmy zdjęcie, na którym redaktorka GLAMOUR ma na sobie jeansy, białą koszulę, czarne klapki oraz biżuterię. W odpowiedzi aplikacja zaproponowała nam ubrania i dodatki w podobnym klimacie z działu damskiego, męskiego i dziecięcego. Więc jeśli będziecie chcieli znaleźć w Zarze jeansy w odcieniu takich, jakie już macie w swojej szafie lub od zawsze szukaliście, apka Wam w tym pomoże. Przetestowaliśmy też drugą opcję poprzez zrobienie zdjęcia. Działa ona analogicznie, czyli możecie na przykład zrobić sobie fotkę w lustrze, a aplikacja wyszuka w sklepie podobne rzeczy do tych, które macie aktualnie na sobie. My skupiliśmy się natomiast na princie i sfotografowaliśmy kawałek topu, z którym ostatnio się nie rozstawaliśmy. Po chwili w aplikacji pojawiły się ubrania oraz akcesoria w podobny deseń. Tak możecie zrobić z każdą rzeczą z Waszej garderoby, a także butami, torebkami czy biżuterią. 

Podsumowując, Zara jeszcze bardziej umiliła i ułatwiła klientom zakupy za pośrednictwem swojej aplikacji, robiąc nam przy okazji niezłą niespodziankę!

Zobacz także: Zara wprowadza zmiany, na które czekałyśmy od bardzo dawna!