Zimowa wyprzedaż w Zara zbliża się wielkimi krokami. Kiedy możemy się jej spodziewać? Chociaż hiszpańska sieciówka nigdy nie ogłasza tego z większym wyprzedzeniem, bazując na tym, co miało miejsce w poprzednich latach, możemy szykować się na 26 grudnia, jeśli chodzi o wyprzedaż w sklepie online Zara. O 22:00 powinna ruszyć wyprzedaż jesienno-zimowej kolekcji marki, a nazajutrz, 27 grudnia, czyli w pierwszy wolny dzień po świętach, we wszystkich sklepach stacjonarnych.

Wyprzedaż online na pewno umożliwi Wam szybkie zakupy tych rzeczy, na które już od dawna polujecie, a może nawet miałyście okazje przymierzyć je w sklepie, upewniając się, co do rozmiaru. W takiej sytuacji, jeżeli jesteście pewne, co do zakupu, zachęcamy Was, żeby nie fatygować się już do salonu stacjonarnego i skusić się na zamówienie internetowe. Jeżeli z kolei nie miałyście jeszcze okazji zastanowić się, co kupić w ramach zimowej wyprzedaży w Zara, może pomogą Wam nasze wybory. 

Wyprzedaże zima 2018: kiedy startują? Zara, Reserved, Mango, H&M - gdzie jeszcze warto polować na wyprzedaże? >>>

Wyprzedaż zima 2018 w Zara: co warto kupić? 

Zara przecenia większość swojego asortymentu, więc na pewno należy liczyć na płaszcze i kurtki z rabatem przynajmniej -50%. Bardzo życzylibyśmy sobie i Wam, żeby w promocji znalazł się chociażby piękny, prosty płaszcz wykonany w 100% z wełny (to się często w Zarze nie zdarza!), który aktualnie kosztuje niecałe 600 zł. Gdyby udało się taka perełkę kupić o połowę taniej, taką upolowaną na wyprzedaży rzecz, można określić nie tylko udaną inwestycją, ale przede wszystkim inwestycją na lata. Nie mielibyśmy też nic przeciwko, gdyby Zara przeceniła botki w kowbojskim stylu, które widzieliśmy m.in. u Jessiki Mercedes. Naprawdę obłędnie prezentują się na nodze, a poza tym są wykonane ze skóry, więc także powinny posłużyć nam na kilka sezonów. Jeśli chodzi o wzory, od początku sezonu chodzi za nami krata oraz zwierzęcy print. Chętnie uzupełnimy naszą garderobę o przynajmniej dwie rzeczy właśnie w taki deseń, np. sukienkę w cętki i kraciastą spódnicę. Obie z wysokimi kozakami będę prezentować się genialnie. Więcej naszych typów znajdziecie w galerii. Udanych zakupów!
 

AKTUALIZACJA:

Wyprzedaż Zara zima 2018: wiemy, kiedy dokładnie startują przeceny. Specjalne godziny otwarcia sklepów