Od kiedy pamiętacie, marzyłyście o tym, żeby wyglądać jak jedna z księżniczek Disneya? Ale tak się złożyło, że nigdy nie miałyście okazji choć trochę upodobnić się do Kopciuszka czy Królewny Śnieżki (skąd my to znamy...)? I jeśli uważacie, że na wszystko już za późno i nawet w Halloween macie opory, żeby spełnić swoje pragnienie z dzieciństwa, mam dla Was wspaniałą wiadomość. Na takie rzeczy nigdy nie jest za późno, a najlepszym dowodem na to jest opcja metamorfozy wprowadzona przez Walt Disney Resort w Orlando! Cały "zabieg' odbywa się w disneyowskim SPA, a dokładnie Disney's Grand Floridian Resort & Spa i obejmuje takie usługi, jak kostium wybrany przez stylistę, makijaż oraz włosy. Całość, za którą trzeba zapłacić 120 dolarów, sprawi, że będziecie wyglądać jak Wasza ulubiona bohaterka z dzieciństwa!

Zauważyliśmy, że nasi goście często pojawiają się w przebraniach inspirowanych postaciami Disneya. Odczuliśmy więc potrzebę na tego typu atrakcję wśród osób w każdym wieku i postanowiliśmy dać im taką możliwość na terenie naszego obiektu - mówi Joseph Motowidlak, manager Walt Disney Resort w Orlando.

Istnieje również opcja, by podzielić się ze stylistą swoją wizją tego, jak chciałybyście wyglądać. To oznacza, że nie musicie być drugą Śpiąca Królewną, a zupełnie nową postacią Disneya. Jak podkreśla Motowidlak, w ramach ich usługi tylko „sky is the limit", więc możliwości metamorfozy są naprawdę nieograniczone! Skusicie się?

ZOBACZ TAKŻE: Te księżniczki Disneya łączy jeden zaskakujący element. A właściwie jego brak!