Fani Zayna nie musieli zbyt długo rozpaczać po tym, jak muzyk usunął w weekend wszystkie zdjęcia na swoim instagramowym koncie. Taki stan rzeczy trwał zaledwie kilkadziesiąt godzin i jak się okazuje - albo tak przynajmniej nam się wydaje - nie był to zabieg bezcelowy. W nocy z niedzieli na poniedziałek Zayn wrzucił bowiem nowy post i to nie byle jaki, bo zapowiadający nową płytę oraz teledysk do pierwszego singla!

Do krótkiej zajawki wideo dołączył również opis w postaci daty - 12 kwietnia. I nie wiemy, jak dla Was, ale dla nas jest to spora niespodzianka. I jak najbardziej pozytywna! Bo niestety ostatnio, wszystkie oczy zwrócone były na Zayna głównie z jednego powodu, czyli oczywiście rozstania z Gigi Hadid. 

Co więcej, jeżeli zajrzycie na Instagram Timbalanda, niewykluczone, że usłyszycie tam właśnie fragment nowego kawałka Zayna, którym słynny producent - zapewne także tego utworu - postanowił się podzielić na kilka dni przed premierą. Brzmi naprawdę nieźle, więc z niecierpliwością czekamy do najbliższego czwartku! 

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko, co powinniście wiedzieć o płycie „SOMA 0,5 mg” Taconafide!