Dziś obchodzimy Dzień Dziecka 2020! W związku z tym wyjątkowym świętem popularne gwiazdy publikują archiwalne fotografie, z których dowiadujemy się, jak wyglądały przed kilkunastoma, a w niektórych przypadkach nawet przed kilkudziesięcioma latami. Zdjęciom bardzo często towarzyszą życzenia zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych obserwatorów, którzy namawiani są do tego, by pielęgnować w sobie wewnętrzne dziecko. Zobaczcie najbardziej spektakularne zdjęcia polskich gwiazd z dzieciństwa.

Zdjęcia gwiazd z dzieciństwa

Do grona gwiazd, które podzieliły się swoimi zdjęciami z dzieciństwa, należy m.in. Julia Wieniawa. Na fotografii widać roztańczoną aktorkę w przedszkolu. Julia Wieniawa przyznała, że Taniec z gwiazdami ma we krwi od zawsze. Swoje zdjęcie z dzieciństwa opublikowała różne Lara Gessler. Córka Magdy Gessler pozuje na nim ze swoim starszym bratem – Tadeuszem Müllerem. Warto wspomnieć, że restauratorka już za kilka miesięcy powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Na Instagramie możemy zobaczyć także zdjęcia z dzieciństwa Zofii Zborowskiej-Wrony, a także jej mamy – Marii Winiarskiej. Obserwatorzy przyznają, że aktorka niewiele się zmieniła. Oczywiście nie zapominamy o gwieździe czerwcowej okładki Glamour, czyli o Weronice Rosati. Aktorka, która przebywa obecnie w Los Angeles, dodała m.in. zdjęcie w słomkowym kapeluszu. W opisie fotografii czytamy: „Jak widać od zawsze byłam fanka panterki, kapeluszy i mocno zarysowanych ust. Jak bardzo tęsknię za beztroskim czasem dzieciństwa! Odkąd pamiętam chciałam już być dorosła, bo chciałam spełniać marzenie o aktorstwie, ale brakuje mi czasu, gdy jeszcze nie doznałam zła, krzywd i niesprawiedliwości – myślałam, że świat jest idealny, dobry i uczciwy a przyszłość usłana różami bo mam pasje”. Weronika Rosati wspomniała również, że wychowywała się w poczuciu miłości i tolerancji.

Więcej zdjęć polskich gwiazd z dzieciństwa znajdziecie w naszej galerii – na górze strony. Kto waszym zdaniem najbardziej się zmienił?

Gwiazdy i ich dzieci w tym samym wieku. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia >>>