Obok zjawisk nazwanych Brangelina (związek Angeliny Jolie i Brada Pitta) i Bennifer 2.0 (ponowny związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka) powstał też duet Tomdaya. Zendaya i Tom Halland połączeni w ten sposób obrazują ogromne zainteresowanie, które budzą w mediach. A to może nie tylko służyć ich popularności, ale również mieszać w ich życiu. Ostatnio przekonali się o tym w dość bolesny sposób, bo jednak istnieją tematy, które nigdy nie powinny być wykorzystywane jako pretekst do żartów. Do tego na ich nieszczęście prank w błyskawicznym tempie stał się wiralem na TikToku. Jego popularność rozrosła się do takich rozmiarów, że komentarz wydała sama zainteresowana.

Czy Zendaya jest w ciąży?

W mediach społecznościowych docierają do nas rozmaite informacje, które automatycznie uznajemy za pewne. Ich wiarygodność dodatkowo potwierdzają wpisy zaczerpnięte z oficjalnych kont osób lub marek, których dotyczą. W dobie programów graficznych jednak nic na co patrzymy, nie musi być takie w rzeczywistości. Dotyczy to nie tylko poprawiania urody, ale nawet autentyczności konkretnych wpisów. Ostatnio wiralem stał się rzekomy wpis Zendayi. Pojawiło się w nim fałszywe zdjęcie USG, które miało informować o ciąży aktorki. Dopiero po chwili przechodziło do wideo z Kris Jenner tańczącą do „Lady Marmalade”, która informowała, że daliśmy się nabrać. To właśnie od niej wzięła się nazwa „Krissed”, która opisuje ten trend na TikToku.

Reakcje na informacje o ciąży Zendayi

Pomimo że niby wszystko ostatecznie było jasne, to wiele użytkowniczek i użytkowników aplikacji nie zrozumiało, że to żart. Trzymali się informacji, która wydawała się wiarygodna za sprawą rzekomego screena z oficjalnego konta Zendayi. W ten sposób wideo zaczęło się rozprzestrzeniać, a komentarze zamieszczane pod nim tylko potwierdzały, że wiele osób dało się wciągnąć w nieśmieszny żart.

Zendaya jest w ciąży? Właśnie padłam na kolana w Walmarcie – napisała jedna z użytkowniczek TikToka

Odświeżam Twittera, aby upewnić się, że trend „Zendaya w ciąży” nie jest fałszywy – skomentowała wideo inna użytkowniczka TikToka.

Zendaya o domniemanej ciąży

Ogromne zainteresowanie fanów i fanek tym tematem faktycznie zaowocowało rozprzestrzenieniem się wiralowego wpisu poza TikToka. Na Twitterze domniemana ciąża aktorki stała się jednym z głównych tematów. Ostatecznie głos zdecydowała się zabrać sama Zendaya. Gwiazda „Euforii” nie kryła rozgoryczenia. Żarty z jej ewentualnej ciąży dla niej samej nie były nawet trochę zabawne.

To jest powód, dla którego trzymam się z dala od Twittera – napisała aktorka na swoim Instagram Stories w środę po tym, jak jej imię stało się jednym z głównych trendów z powodu plotek na temat ciąży. Po prostu wymyślają coś bez powodu... co tydzień – dodała.