W ostatnich latach manicure hybrydowy stał się bardzo popularny, jednak od jakiegoś czasu odchodzi się od tej metody. Coraz częściej same malujemy sobie paznokcie, sięgając po klasyczne kolory, brokatowe produkty i gotowe wzorki. Problem pojawia się, gdy trzeba zmyć manicure, ponieważ - umówmy się - ta czynność nie należy do najprzyjemniejszych. Niektórym przeszkadza zapach, innym to, że trzeba się namęczyć, aby pozbyć się resztek produktu z płytki paznokcia. Do tego niektóre zmywacze są inwazyjne, wysuszają i uszkadzają płytkę. Dlatego gdy tylko do redakcji przyszedł w paczce krem do zmywania paznokci, nie kryłyśmy ekscytacji. Okazało się, że to rozwiązanie wszystkich naszych problemów (przynajmniej tych dotyczących paznokci).

Produkt marki The Sign Tribe jest innowacyjnym kosmetykiem, który wprowadzono na rynek w 2018 roku. Stworzono go z myślą o tym, aby ułatwić czynność zmywania lakieru do paznokci i sprawić, żeby była przyjemniejsza i zajmowała mniej czasu. Zgodnie z filozofią brandu, która stara się za pomocą swojego asortymentu sprawić, aby klienci mniej przejmowali się codziennością, a także nie stresowali się błahymi sprawami. Zmywacz w kremie usuwa lakier z paznokci w kilka minut, nie zawiera acetonu, dzięki czemu jest po pierwsze łagodniejszy dla płytki paznokcia, a po drugie nie ma ostrego zapachu. Wręcz przeciwnie! Pachnie owocowo i świeżo. To również produkt w stu procentach wegański i nietestowany na zwierzętach. Najlepsze jest to, że jako zmywacz jest bardzo delikatny, a dzięki zawartości olejków w składzie dodatkowo pielęgnuje paznokcie, działając jak  nawilżająca maska dla płytki oraz skórek. W styczniu wersja mini produktu Remove and chill trafi na sklepowe półki perfumerii Sephora, będzie również dostępna online na stronie w cenie około 35 zł

Zmywacz w kremie - jak działa? Tłumaczymy krok po kroku

Jak działa zmywacz do paznokci w kremie Remove and chill marki The Sign Tribe? Czynność jest naprawdę prostsza niż usuwanie lakieru tradycyjnym zmywaczem i wacikami. Pierwszy krok to nałożenie równomiernej warstwy kremu na płytkę paznokcia. Następnie należy odczekać około trzech minut, po czym dodatkowo można wmasować produkt w płytkę. Im więcej warstw, tym trzeba poczekać dłużej. Poza tym Remove and chill działa również jak maska, dlatego im dłużej pozostanie na płytce paznokcia, tym lepiej. Aby pozbyć się kremu z paznokci, należy usunąć go za pomocą chusteczki lub wacika. Po zabiegu warto umyć ręce! Czekacie na premierę zmywacza w kremie do paznokci w perfumeriach Sephora?