Kariera Cole Sprouse'a nabiera rozpędu. 25-latek, znany wcześniej m.in. z popularnej produkcji Disney Channel Nie ma to jak hotel, w której występował ze swoim bratem bliźniakiem, na kilka lat zrobił sobie przerwę od aktorstwa. Studiował w tym czasie na New York University, jednak po roku zrezygnował. W 2015 roku ukończył studia humanistyczne ze specjalizacją archeologii i przez chwilę pracował na wykopaliskach oraz w laboratorium. Cole odkrył również pasję do fotografowania, którą wciąż rozwija. Jego zdjęcia znalazły się m.in. w takich magazynach jak W Magazine czy Vogue, a na koncie ma sesje z Kendall Jenner, Sam Smithem i Zoey Deutch. Mimo tego, że wciąż zajmuje się fotografią, powrócił do grania i wiele wskazuje na to, że tak szybko nie zrezygnuje.

Cole Sprouse w filmie „Five Feet Apart” - wszystko, co wiemy. Zobaczcie oficjalny plakat >>>

Od 2017 roku możemy go oglądać w serialu Riverdale, w którym gra jedną z głównych ról. Postać uroczego buntownika Jugheada Jonesa podbiła serca widzów. Właśnie zakończył się 2. sezon produkcji. Niedawno twórcy ogłosili, że powstanie kolejny, a zdjęcia rozpoczną się lada dzień. To intensywny czas dla Cole Sprouse'a nie tylko pod względem zawodowym, ale także prywatnym. Na planie Riverdale 25-latek poznał swoją obecną dziewczyną, Lili Reinhart. Spekulacje na temat ich związku trwały kilka miesięcy, aż w końcu aktorska para pojawiła się na met Gali 2018 i zadebiutowała na czerwonym dywanie.

Cole Sprouse zdradził, jak powinna wyglądać idealna randka >>>

Cole Sprouse w „Five Feet Apart”: znamy obsadę i datę premiery!

Jednak prawdziwym wyzwaniem, z którym musi zmierzyć się Cole Sprouse, jest jego pierwszy pełnometrażowy film. Aktor zagra główną rolę w dramacie romantycznym Five Feet Apart, za którego reżyserię odpowiada Justin Baldoni. Fabuła zapowiada się bardzo wzruszająco. U boku Cole pojawi się Haley Lu Richardson, którą możecie kojarzyć z Gorzkiej siedemnastki, a także Moisés Arias, znany z serialu Hannah Montana. Scenariusz, napisany przez Mikkiego Daughtry i Tobiasa Richardsona, opowiada o dwójce 17-nastolatków, którzy chorują na mukowiscydozę. Will i Stella spotykają się w szpitalu, gdzie obydwoje są pacjentami i flirtują ze sobą na korytarzu, zakochując się w sobie. Jest jeden haczyk. Zgodnie z zasadami, zawsze muszą przebywać w odległości co najmniej 1,5 metra, czyli tytułowych 5 stóp... Światową premierę Five Feet Apart zaplanowano na 22 marca 2019 roku. Niestety nie wiadomo, kiedy film trafi na ekrany kin w Polsce, ale mamy nadzieję, że nie będziemy musiały długo czekać! Tymczasem zobaczcie poniżej pierwszy kadr z Cole Sprouse'm i Haley Lu Richardson.