Najbardziej wyczekiwany ślub zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – rodzina królewska ujawnia coraz więcej szczegółów z nim związanych. Wiemy już, że ceremonia odbędzie się 19 maja, czyli za niewiele ponad trzy miesiące i że para powie sobie sakramentalne tak w murach kaplicy św. Jerzego.

Teraz poznaliśmy także dokładną godzinę rozpoczęcia ślubu – ceremonia startuje w samo południe! Pamiętajmy jednak, że Warszawa znajduje się w innej strefie czasowej niż Londyn, co datuje zaślubiny na godzinę 13:00 polskiego czasu. Warto o tym pamiętać, ponieważ z kaplicy św. Jerzego prowadzona będzie transmisja na żywo – nie wiadomo jednak na jakich kanałach będziemy mogli oglądać relację.

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle ma za sobą pierwsze publiczne przemówienie! >>>

W ogóle nie dziwi nas fakt, że ślub księcia Harry’ego z piękną Meghan Markle cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. W końcu to wydarzenie od początku wzbudza wiele kontrowersji – zaczynając od samego wyboru partnerki przez księcia (w końcu Meghan jest Amerykanką, a do tego po rozwodzie), przez zespół, który wystąpi na ceremonii (chodzi oczywiście o Spice Girls), aż po liczbę zaproszonych gości (2600 osób).

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego - znamy szczegóły ceremonii! >>>

Musimy przyznać, że nie możemy się doczekać tej wyjątkowej soboty i szczerze żałujemy, że nie możemy być w kaplicy św. Jerzego osobiście. A Wy chcielibyście otrzymać zaproszenie na ślub od royal family?