Jesienią tego roku na małe ekrany trafi nowy sezon Riverdale, wyprodukowany przez Warner Bros. Television. Datę premiery ustalono na 10 października 2018 roku, a każdy odcinek w ciągu doby pojawia się na Netflixie. Kilka dni temu w San Diego odbył się popkulturalny festiwal Comic-Con, na którym pojawili się m.in. aktorzy Riverdale. Cole Sprouse, KJ Apa, Lili Reinhart i Camila Mendes zdradzili sporo szczegółów na temat fabuły nadchodzącego sezonu!

Przypomnijmy, że 2. sezon Riverdale zakończył się schwytaniem Czarnej Maski, którą okazał się być ojciec Betty Cooper, Hal. Niestety, są też mocne podejrzenia (wysnute przez Archiego), że była nią więcej niż jedna osoba, która wciąż pozostaje na wolności. Ostatnią sceną jest aresztowanie Archiego na oczach całej szkoły, którego wybrano na przewodniczącego liceum. Za wszystkim stoi Hiram Lodge, który postanowił utworzyć grupę, składającą się m.in. z mamy Cheryl.

Pierwsza zapowiedź 3. sezonu Riverdale

Do sieci trafiła niedawno pierwsza zapowiedź 3. sezonu serialu, rozgrywającego się w niewielkim miasteczku Riverdale. Wideo, premierowo pokazane na Comic-Con, podsumowuje ostatni sezon i przypomina główne wątki oraz ujawnia szczegóły dotyczące nadchodzącego. Dowiadujemy się, że Archie nie będzie długo w więzieniu (całe szczęście). Mało tego, cała czwórka przyjaciół (w tym Betty, Jughead i Veronica) wybierze się na wakacje.

W 3. sezonie „Riverdale” pojawi się bohater, który sporo namiesza! >>>

Co jeszcze czeka nas w 3. sezonie Riverdale? Mamy nadzieję, że rozwinięcie wątku, jakim jest związek Tony i Cheryl, która dołączyła do gangu Węży, których królem jest obecnie Jughead. Już nie możemy doczekać się premiery, a tymczasem zobaczcie poniżej zapowiedź 3. sezonu!